REKLAMAA1 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Google Maps)

  Drogowcy zapowiedzieli nocne frezowanie ul. Puławskiej. Ekipy remontowe wjadą tam już w poniedziałek, a prace skończą dopiero w piątek. Dla kierowców oznacza to utrudnienia.

  Ulica Puławska doczeka się nowej nawierzchni. Na odcinku od ul. Poleczki do ul. Samsonowskiej drogowcy rozpoczną remont zachodniej jezdni. Roboty rozpoczną się w poniedziałek, 12 września o godzinie 21 i potrwają do piątku, 16 września do godziny 4.

  W tym czasie kierowcy mogą spodziewać się utrudnień. Będą one występować głównie w godzinach nocnych. Drogowcy będą prowadzili roboty od 21 do 4. W ciągu dnia samochody będą mogły poruszać się po całej jezdni. Do zaplanowanych robót dopasowana zostanie sygnalizacja.

  Podczas pierwszego etapu już przed skrzyżowaniem z Poleczki - jadąc w stronę Płaskowickiej - kierowcy nie będą mogli pojechać z prawego pasa prosto. Z kolei na ul. Poleczki wygrodzony zostanie prawoskręt - w Puławską w prawo kierowcy skręcą z sąsiedniego pasa. Przy czym nie będą mogli pojechać nim prosto. 

  Na całym remontowanym odcinku Puławskiej wyłączone zostaną dwa prawe pasy. Wzdłuż placu budowy będzie także obowiązywał zakaz zatrzymywania się. Samochody kierowców, którzy nie zastosują się do zakazu, mogą zostać odholowane na koszt właściciela. 

  Utrudnienia dla pieszych i rowerzystów

  W czasie nocnych robót na utrudnienia napotkają też piesi i rowerzyści. Z przejścia i przejazdu na skrzyżowaniu będą mogli skorzystać w przerwach w pracach. Przejazd rowerowy pozostanie zamknięty także w ciągu dnia. Cały czas będzie też obowiązywał zakaz zatrzymywania.

  Drugi etap remontu - w drugiej połowie tygodnia - będzie obejmował pozostałe pasy. Zostaną wygrodzone przed i na skrzyżowaniu. Przez skrzyżowanie w stronę Piaseczna będzie można jechać tylko prawym skrajnym pasem. Z niego też kierowcy będą skręcać w ul. Poleczki. Skrajny lewy będzie dostępny tylko dla autobusów. 

  Przejście dla pieszych - tak jak w pierwszym etapie - będzie dostępne tylko w przerwach w robotach. Oprócz tego w rejonie skrzyżowania wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 30 km/h. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 29

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 6
   OBOJĘTNY
  • 5
   NIEPRZYDATNY
  • 5
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Paulo 4 21 dni temuocena: 75% 

   Zaraz... bo chyba coś źle zrozumiałem. Najpierw malowanie buspasów, a potem frezowanie nawierzchni?

   Edytowany: 10 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 3 wpisy tej osoby
  • ~Korniszon 3 20 dni temuocena: 63% 

   To samo miałem napisać !! może przestraszyli się jak ludzie zaczeli zadawać pytania nt. analizy ruchu po wprowadzaniu buspasów i ruchu na lokalnych równloległych do Puławskiej uliczkach !

   Edytowany: 10 dni temu

   oceń komentarz 5 3 wpisy tej osoby
  • ~tmk 2 21 dni temuocena: 67% 

   A co z dalszym odcinkiem w stronę POW?

   Edytowany: 10 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 2 wpisy tej osoby
  • ~Dagmara 1 23 dni temuocena: 67% 

   Kiedy frezowanie Karczunkowskiej?

   Edytowany: 10 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 5 wpisy tej osoby
  Artykuł załadowany: 0.5268 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022