REKLAMAA1_Auchan_od-01-01-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 lutego 2017, 14:33 komentarzy 2

  (KT)

  REKLAMA

  Pływalnie UCSiR wprowadziły nowy cennik, który już na starcie nie spodobał się mieszkańcom. Nie chodzi o zbyt wygórowane stawki a o dziwną logikę przy okazji wejść rodzinnych - rodziny z dzieckiem powyżej 5. roku życia miały płacić mniej niż te z młodszymi pociechami. Skąd ten podział i faworyzowanie starszaków?

  Galimatias w cenniku pływalni Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji. W weekendy rodzice z dziećmi za 5-letnie dziecko płacą mniej niż np. za 4-letnie.

  - Nie mam pytań, jeśli chodzi o same ceny, nie rozumiem zaś konstrukcji cennika. Dlaczego jest tak, że mniejsze dziecko i jego rodzice są gorzej traktowani? Nie rozumiem tej granicy 5 lat - skarży się Piotr z Kabat.

  Nowy cennik zakłada, że rodzice z dzieckiem powyżej 5. roku życia zapłacą w weekend 27 zł - czyli 3 x 9 zł. Jeśli zaś dziecko jest młodsze, wejście miało kosztować już 34 zł - dziecko za darmo, jednak rodzice mieliby zapłacić po 17 zł. Skąd taka różnica?

  - Jeśli chodzi o kwestię biletu rodzinnego w weekendy, pańska uwaga jest słuszna. Bilet powinien dotyczyć wszystkich dzieci w równym stopniu. Oczywiście dokonamy tej zmiany - odpowiada nam Anita Nasierowska, dyrektor Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  Czekamy więc na rychłe zmiany w cenniku. Mamy nadzieję, że nastąpią jak najszybciej - jeszcze podczas ferii.

  AKTUALIZACJA: Zmiany w cenniku zostają wprowadzone już od jutra (od soboty 18 lutego). UCSiR zlikwidował podział na wiek dzieci - wszystkie rodziny z dziećmi będzie obowiązywała niższa stawka. Bilety rodzinne będą mogli kupić również matki lub ojcowie samotnie wychowujący dzieci.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.1196 sekundy
  REKLAMA