REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (AŁ)

  Znów można się bawić w Sadku Natolińskim. Tamtejszy plac zabaw przeszedł gruntowną naprawę, choć został wybudowany zaledwie pół roku temu. Rodzice mają nadzieję, że nie będą się już musieli obawiać o bezpieczeństwo bawiących się tam dzieci.

  Fuszerka, niedbalstwo, zagrożenie - rodzice nie szczędzili słów krytyki pod adresem nowego placu zabaw od samego początku. Już drugiego dnia po oddaniu placu, podczas robienia fikołków, pod ciężarem dziecka urwał się jeden z łańcuchów zawieszonych na metalowej rurze. Okazało się, że był zamontowany na zbyt krótkich śrubach.

  Szybko wyszły na jaw inne niedoróbki, między innymi wystające ostre śruby oraz krzywo ułożona powierzchnia z pianki, o którą łatwo się było potknąć. Teraz te, i inne, niebezpieczne dla bawiących się tam dzieci elementy zostały zreperowane na koszt wykonawcy. 

  - W ramach gwarancji naprawiono hamak, wymieniono elementy nawierzchni, uzupełniono zaślepki na śrubach i nakrętki na urządzeniach zabawowych oraz usunięto ostre elementy w furtce. Oprócz tego zabezpieczono konary drzewa wiązaniami elastycznymi oraz przycięto je od góry. Korzenie przysypano warstwą ziemi i posiano trawę - mówi Anna Wernicka z ursynowskiego wydziału infrastruktury. 

  Plac zabaw wygląda dużo lepiej niż w dniu otwarcia we wrześniu ubiegłego roku - zauważają rodzice bawiących się tu dzieci.

  - Solidnie zrobione. Nie można było tak od razu? Chociaż lepiej późno niż wcale, będę się jednak bacznie przyglądać, bo o nieszczęście nietrudno. Poza tym, ktoś może celowo coś zepsuć, tak dla zabawy, dlatego rodzice powinni mieć oczy dookoła głowy i pilnować dzieci - mówi pani Alina, mama pięcioletniego Antosia.

  Przypomnijmy, sportowy plac zabaw pomiędzy ulicami Żabińskiego i Małcużyńskiego powstał w wyniku projektu do Budżetu Partycypacyjnego. Zagłosowało na niego 1,8 tys. mieszkańców. Plac został zaprojektowany tak, aby mogły z niego korzystać dzieci w różnym wieku.  Są tu między innymi ściany wspinaczkowe, hamak, równoważnia, ziemne trampoliny i tzw. "małpi gaj".

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Marcin 1 ponad rok temu

   Co mnie cieszy to fakt, że wykonawca najwyraźniej jednak się "poczuł" skoro temat został załatwiony dość szybko jak na zamówienie publiczne. Są jednak jeszcze uczciwi przedsiębiorcy.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4254 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020