REKLAMAA1 SanGiovanni  01.04.2021 - 30.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 kwietnia 2021, 15:27

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Urządzenia elektroniczne nie należą do najtańszych. To znaczny wydatek dla początkującego przedsiębiorcy, który musi wyposażyć biuro nie tylko w komputer wraz z akcesoriami, kasę fiskalną, telefony, ale i w drukarkę. Ciekawą alternatywą dla nowych urządzeń może być sprzęt poleasingowy, który możemy nabyć nawet za połowę wartości początkowej.

  Leasing to forma finansowania, z której często korzystają firmy potrzebujące sprzętu elektronicznego drogiego lub w dużej ilości. Aby zaoszczędzić, wybierają leasing. W ten sposób otrzymują wybrane urządzenia (np. komputery, laptopy, telefony czy też drukarki), a w zamian zobowiązują się do comiesięcznych opłat. Po okresie umowy leasingu przedsiębiorca może wykupić leasingowany sprzęt po obniżonej cenie lub zdecydować się na leasing nowych urządzeń. Najczęściej firmy wybierają ponowny leasing nowych urządzeń, a te, które były użytkowane w czasie leasingu, trafiają do sprzedaży jako sprzęt poleasingowy. Takie używane, ale w pełni sprawne komputery, laptopy, drukarki mogą kupić konsumenci po mocno obniżonej cenie. W tym artykule skoncentrujemy się na drukarkach. 

  Drukarka poleasingowa - dlaczego warto ją kupić?

  Drukarka laserowa to urządzenie, bez którego trudno się obejść w jakimkolwiek przedsiębiorstwie. Obieg dokumentów pomiędzy różnymi działami nadal odbywa się w formie papierowej. Sprzęt drukarski do takiej firmy musi być markowy, dobrej jakości i wytrzymały, czyli taki, który będzie pracował bezawaryjnie. Niestety, nowe profesjonalne drukarko laserowe są dość drogie. Alternatywą dla takiego urządzenia jest drukarka poleasingowa. Można ją nabyć w dużo niższej cenie niż sprzęt sklepowy, ma gwarancję sprzedawcy, a do tego jest bardzo dobrej jakości. Bez problemu kupimy taką drukarkę również przez internet (np. w Laurem.pl). 

  Drukarka poleasingowa - dobra jakość za rozsądną cenę

  Drukarki poleasingowe to sprzęt, który produkowany jest w klasie biznes, ponieważ przedsiębiorcy, wybierając urządzenia do leasingu, decydują się wyłącznie na modele profesjonalne i niezawodne. Wybierają najlepsze światowe marki jak Dell czy HP. Drukarki poleasingowe zapewniają wydajne i bezpieczne drukowanie, kopiowanie i skanowanie. Dodatkowo coraz częściej są wyposażone w personalizowanie ustawień dostępu za pomocą ekranu dotykowego. Zapewniają także ochronę dokumentów wrażliwych przed osobami niepowołanymi oraz zabezpieczenie transmisji danych i ochronę przed nieupoważnionym korzystaniem.

  Laserowa drukarka poleasingowa to urządzenie wysokiej jakości, które nawet po dwóch, trzech latach leasingu wciąż jest sprawne i może być nadal eksploatowane. Dodatkowo taki sprzęt możemy kupić w niższej cenie i tym samym ograniczyć koszty. 

  Artykuł załadowany: 0.3782 sekundy
  REKLAMAA2 Dzieci Puszczy 01.04.2021 - 30.04.2021