REKLAMAA1 SanGiovanni 01.05.2021 - 31.05.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Sektor usług charakteryzuje się tym, że bardzo szybko reaguje na oczekiwania klientów. Podobnie jest z branżą drukarską.

  Charakterystyka rynku poligraficznego 

  Polski rynek poligraficzny cały czas się rozwija. Ten rozwój dotyczy zarówno pojawiania się nowych technologii druku (np. druk UV), jak i usprawnianiu tych starych. Zmianom, i to bardzo szybkim, ulega także sposób świadczenia usług. Firmy drukarskie walczą o klientów, starając się odpowiedzieć na ich zapotrzebowania. Współczesny klient drukarni oczekuje przede wszystkim dobrej jakości w stosunku do ustalonej ceny, a także komfortu w realizacji zleceń, który sprowadza się przede wszystkim do tego, że nie chce niepotrzebnie tracić swojego cennego czasu, np. na dojazdy do siedziby drukarni. 

  Schyłek lokalnych drukarni

  Rewolucją online w szczególności dotknięte są mniejsze, lokalne drukarnie, które wciąż stawiają na stacjonarne świadczenie usług. Potencjalny klient, który zamierza zlecić wydruk obecnie już nie myśli miejscem i nie posługuje się hasłami typu „drukarnia Wesoła”, kiedy chce szybko zrealizować swoje zamówienie. W jego świadomości zaczyna królować przeświadczenie, że może skorzystać z usług firm drukarskich, które nie są przywiązane do konkretnych lokalizacji. Mowa rzecz jasna o drukarniach internetowych.

  O atutach drukarni online

  Drukarnie online przede wszystkim umożliwiają szybką realizację zamówień. Oszczędność czasu klienta związana jest z tym, że nie musi on opuszczać swojego domu. Zlecenie druku odbywa się drogą elektroniczną – poprzez system zamówień znajdujący się na stronie internetowej drukarni online. Podobnie odbywa się płatność za usługę. Większość drukarni umożliwia opłacenie zlecenia poprzez użycie karty płatniczej lub szybkiego przelewu. Kiedy wydruki zostaną już wykonane, to wtedy drukarnia online wyśle je przesyłką kurierską.

  Zazwyczaj usługi oferowane przez drukarnie online są tańsze niż w przypadku tradycyjnych drukarni, które funkcjonują wyłącznie stacjonarnie.

  Jak znaleźć dobrą drukarnie niezależnie od lokalizacji

  Kiedyś, aby znaleźć drukarnię, która zrealizuje Twoje zamówienie, musiałeś wpisać w wyszukiwarkę internetową miejsce oraz rzeczownik „drukarnia”, na przykład frazę „drukarnia Wesoła”. Później czekała Cię podróż pod znaleziony adres. Obecnie nie ma już takiej konieczności. Nie ważne jest to, gdzie mieszkasz. Wystarczy, że wpiszesz „drukarnia online” i wybierzesz tę, która uznasz za najlepszą do wykonania Twojego zamówienia. 

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą drukarni JKB Print.

  Artykuł załadowany: 0.458 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021