REKLAMAA1-TEFAL  01.01.2021 - 01.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. organizatora)

  Ponad 1 000 kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy lub stażem oraz kilkudziesięciu pracodawców w jednym miejscu. Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji zapraszają przedsiębiorców do udziału w 4. edycji targów pracy JobSpot.

  Na pracodawców czekać będą studenci i absolwenci kierunków m.in. o profilu biznesowym, ekonomicznym, turystyczno-hotelarskim, filologicznym, informatycznym i graficznym, ze świetną znajomością języków obcych – jak przystało na międzynarodową uczelnię. JobSpot startuje już 12 kwietnia.

  Dotychczasowe trzy edycje targów pracy JobSpot zgromadziły łącznie 2 250 uczestników, którym zaoferowano blisko 4,5 tysiąca ofert praktyk i staży. Kandydaci złożyli aż 2.690 CV i uczestniczyli w około 9 000 wstępnych rozmów z potencjalnymi pracodawcami. Wydarzenie rokrocznie cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród studentów i absolwentów Grupy Uczelni Vistula, jak i przedsiębiorców, poszukujących wykwalifikowanych i entuzjastycznych, przyszłych pracowników. W 2015 roku w JobSpot wzięło udział ponad 30 wystawców, w tym największe międzynarodowe firmy.

  JobSpot to studenckie targi pracy, którym towarzyszą liczne konferencje tematyczne, warsztaty prowadzone przez ekspertów z branży doradztwa personalnego oraz konkursy. Trwająca cały dzień impreza gromadzi na terenie kampusu Grupy Uczelni Vistula prawdziwe tłumy chętnych do rozpoczęcia kariery studentów.

  - Tegoroczna edycja może przejść do historii pod względem frekwencji. Dotychczasowa liczba zarejestrowanych uczestników przekroczyła już 1 000 osób - zapowiedziała Anna Plewa, dyrektor ds. współpracy z biznesem i rozwoju studentów Grupy Uczelni Vistula.

  - To co wyróżnia Job Spot spośród pokrewnych wydarzeń, to m.in. nastawienie naszych studentów i absolwentów do zdobycia pracy. Zdajemy sobie sprawę, że połączenie gruntownej wiedzy z rozwojem osobowości i umiejętności praktycznych jest warunkiem koniecznym do osiągnięcia sukcesu zawodowego, a także świetnej współpracy z zespołem i pracodawcą – dodaje Anna Plewa.

  Udział w 4. edycji JobSpot w Grupie Uczelni Vistula zapowiedziały największe międzynarodowe firmy, takie jak choćby: Google Campus Polska, NC +, Adecco Poland, AISEC, CBRE Corporate Outsourcing, Neofusion, Polkomtel, Securitas Polska, Burger King, Saint Gobain Polska, Bank Pocztowy, Polska Izba Turystyki, Quintessentially Poland Sp. z.o.o. czy The Greek Gourmet. Sponsorami tegorocznej edycji są: Accenture Operation Sp. z o.o, Action Education Center, Altkom Akademia S.A., Lionbridge, Millenium Bank, Simulation Games Manufacture, Extend, ADS, Piłka na hali, Metrohouse, A-System, Vecler, A-systems Polska SA

  Targi pracy JobSpot odbędą się 12 kwietnia 2016 r. od godz. 10:00 do 16:00 w siedzibie Akademii Finansów i Biznesu Vistula, przy ul. Stokłosy 3 (stacja metra Stokłosy).

  Patronat medialny na Job Spot 2016 objął portal Haloursynow.pl

  Pracodawcy mogą się jeszcze zgłaszać do udziału w targach - kontakt do koordynatora współpracy z pracodawcami: Paula Czasak, Project Manager, e-mail: p.czasak@vistula.edu.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.3685 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021