REKLAMAA1 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  Bezpłatne pokazy filmowe na Ursynowie to już tradycja. Tym razem ratusz przygotował dla widzów - młodszych i starszych - dwa najnowsze hity. Zapisy po odbiór wejściówki już ruszyły.

  Zaczęło się od pomysłu z budżetu obywatelskiego, ale władze Ursynowa postanowiły kontynuować projekt. Dziś to już niemal tradycja. Mowa o darmowych seansach w Multikinie. Cieszące się ogromną popularnością pokazy po raz kolejny powracają i to z rozmachem.

  Tym razem urząd przygotował dwie produkcje, które niedawno miały premierę. Pierwsza zainteresuje raczej starszych widzów. “Wiking” (The Northman) opowiada historię małego księcia będącego świadkiem śmierci swojego ojca z rąk wuja. Film w gwiazdorskiej obsadzie (m.in. Anya Taylor Joy, Ethan Hawke, Nicole Kidman, Alexander Skarsgarda, Willem Dafoe) pokaże emocjonalną przemianę księcia i wywołaną nimi chęć zemsty.

  Drugi film przypadnie do gustu młodszym widzów i fanom serii gier o piekielnie szybkim niebieskim jeżu. W “Sonic 2: Szybki jak błyskawica” tytułowy bohater po raz kolejny zmierzy się ze złym Doktorem Robotnikiem (Jim Carey), który tym razem powrócił ze wsparciem niesamowicie silnego Knucklesa. Jeżowi pomogą w walce jego przyjaciele: policjant Tom (James Marsden) oraz lis Tails.

  Jak zdobyć wejściówki?

  Aby mieć szanse obejrzeć wybrany film za darmo, wystarczy wejść na specjalnie przygotowaną stronę i kliknąć w interesujący nas tytuł. Dalej należy uzupełnić dane i przesłać zgłoszenie. Zapisy na “Wikinga” już ruszyły i potrwają do 23 kwietnia. Zaś na “Sonica” ruszą 21 kwietnia i potrwają do 24 kwietnia. 

  Dzień po zakończeniu zapisów na wylosowane adresy zostanie przesłana informacja z terminem odbioru dwóch jednoosobowych wejściówek w ursynowskim ratuszu. Należy mieć przy sobie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość. Jeśli ktoś nie może odebrać wejściówek danego dnia osobiście, może pisemnie upoważnić do tego inną osobę dorosłą. 

  Niewylosowani będą mieli jeszcze szansę zdobyć wejściówki 26 kwietnia od godziny 18 (na “Wikinga”) oraz 28 kwietnia od godziny 9:30 (na “Sonica”). Wówczas w urzędzie dzielnicy rozdawane będą nieodebrane wejściówki. Pokaz filmu “Wiking” odbędzie się we wtorek, 26 kwietnia o godzinie 19. Natomiast filmu “Sonic 2: Szybki jak błyskawica” rozpocznie się w czwartek, 28 kwietnia o godzinie 18. Oba seanse widzowie obejrzą w Multikinie przy stacji metra Imielin.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.434 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022