REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 grudnia 2016, 09:57 komentarzy 1

  (SK)

  REKLAMA

  Trzy auta płonęły w nocy przy ul. Surowieckiego. Dwa z nich pożar strawił doszczętnie. Policja jeszcze dziś powoła biegłego, aby ocenić czy było to podpalenie.

  Pożar wybuchł ok. godz. 1:00 w nocy. Sąsiedzi wezwali straż pożarną. Dwa zastępy przez kilkanaście minut gasiły sporych rozmiarów ogień. Spłonęły skoda i seat a nadpalony został ford. Wszystkie trzy samochody zaparkowane były w zatoczce parkingowej wzdłuż Surowieckiego. Jako pierwsza prawdopodobnie płonęła skoda na zagranicznych numerach rejestracyjnych.

  Policja prowadzi dochodzenie w sprawie pożaru aut, nie wyklucza się ani samozapłonu, ani podpalenia. - Dziś będziemy przeprowadzać oględziny i powołamy biegłego, który oceni przyczyny pożaru - mówi nadk. Joanna Banaszewska z mokotowskiej komendy policji. Także na dziś właściciele aut dostali wezwania do komendy na przesłuchania.

  Samochody wciąż stoją na parkingu i wzbudzają zaciekawienie przechodniów. - Przerażająco to wygląda. Słyszałam w nocy, że przyjechała straż, ale wcześniej nic nie słyszałam - mówi Joanna z pobliskiego bloku.

  ZOBACZ ZDJĘCIA PO POŻARZE

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.0815 sekundy
  REKLAMAA2-ORTODONCJA-od-01-03-2018-do-30-04-2018