REKLAMAA1 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Spektakl

  Spektakl "Niedźwiedź" DOK Ursynów 2018 (DOK Ursynów)

  Dzielnicowy Ośrodek Kultury “Ursynów” w najbliższy weekend ponownie otwiera się dla publiczności. Jeszcze z obostrzeniami, ale już na żywo można będzie obejrzeć dwa spektakle pełne humoru. Na scenie pojawią się m.in. Michał Milowicz, Jacek Kawalec oraz Kompania Teatralna “Mamro". Bezpłatne wejściówki można rezerwować telefonicznie.

  Po długim lockdownie DOK “Ursynów” rozmraża swą ofertę dla miłośników teatru. Wychodząc z założenia, że nic lepiej nie rozgrzeje publiczności jak dobra komedia, w sobotę, 6 marca o godz. 18:00 zaprasza na spektakl „Salon Odnowy” w reżyserii Grzegorza Matysika.

  Jest to historia dwóch niezadowolonych z życia mężczyzn w dojrzałym wieku, którzy trafiają do salonu odnowy, prowadzonego przez tajemniczą i piękną kobietę. Za pomocą różnych zabiegów stara się ona przywrócić obu panom wiarę w sens życia. Cała historia przepełniona jest humorem i zabawnymi zwrotami akcji. Atmosferę spektaklu podkreślają przebojowe i żartobliwe piosenki, śpiewane przez właścicielkę salonu. W obsadzie znane nazwiska: Artur Dziurman, Jacek Kawalec, Ewa Lorska, Michał Milowicz.

  Historia bieszczadzkiego niedźwiedzia

  Również niedzielny wieczór zapowiada się bardzo atrakcyjnie. O godz. 19:00 na scenie DOK-u Kompania Teatralna ”Mamro” kolejny raz zaprezentuje ursynowskiej publiczności przedstawienie “Niedźwiedź”. Kto nie widział go w 2018 roku, ma teraz niepowtarzalną okazję nadrobić zaległości.

  Jest to sceniczna wersja współczesnej legendy o „Niedźwiedziu-Mścicielu” opartej na wydarzeniach, które miały miejsce w latach siedemdziesiątych XX wieku na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego. 

  Kuriozalny splot wydarzeń, motorynka, papier toaletowy i polityka doprowadzą Was do momentu, w którym zadacie sobie jedno, ale to naprawdę ważne pytanie: czy buraki i ogórki kiszone nadają się do jednej sałatki? Jeśli nie wiecie o co chodzi, koniecznie musicie stawić się tłumnie w DOK-u i na własne oczy przekonać się o magii naszego bieszczadzkiego “Niedźwiadka”

  - zachęcają artyści.

  Ze względu na pandemię podczas obu spektakli na widowni DOK-u "Ursynów" przy ul. Kajakowej 12b będzie mogła przebywać tylko połowa publiczności, obowiązkowo w maseczkach. 

  Wstęp na przedstawienia jest bezpłatny, ale za okazaniem wejściówki. Można je zarezerwować telefonicznie pod numerem (22) 125 56 02.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Asiazpodlasia 1 miesiąc temuocena: 83% 

   Powoli się budzi ekipa Żyradowska. W Dom Sztuki już były dwa spektakle. W Domu Kultury Stokłosy cztery występy Stund Upowe. Otworzą się akurat żeby się zamknąć. Ach ta Beatka, ciągle ma pod górkę. Ale czeka już na nią lepszy stołek.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4058 sekundy
  REKLAMAA2 Dzieci Puszczy 01.04.2021 - 30.04.2021