REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 maja 2019, 22:01 komentarzy 1

  (SK)

  Zwarcie przewodów elektrycznych było prawdopodobną przyczyną zadymienia w garażu podziemnym na Kabatach. Na miejscu pracują strażacy, policja i pogotowie energetyczne.

  W poniedziałkowy wieczór, tuż po 21:00, mieszkańcy bloku przy Wańkowicza 5b zauważyli dym wydobywający się ze studzienek w chodniku. Chwilę później okazało się, że dym wydobywa się również z podziemnej hali garażowej. Sąsiedzi wezwali straż pożarną.

  - Na miejsce przyjechały trzy wozy strażackie i policja. Prawdopodobnie w garażu palą się kable - powiadomił nas czytelnik, mieszkaniec ul. Wańkowicza.

  Na miejsce dotarła również ekipa pogotowia energetycznego, co oznacza, że prawdopodobną przyczyną zadymienia była awaria instalacji elektrycznej w budynku. Informację tę potwierdza straż pożarna.

  - Mieliśmy informację o pożarze garażu, było dosyć silne zadymienie, ostatecznie zlokalizowaliśmy nadpaloną instalację elektryczną, która była przyczyną tej interwencji - mówi zastępca dowódcy ursynowskiej straży asp. sztab. Leszek Borlik.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z INTERWENCJI SŁUŻB PRZY WAŃKOWICZA:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 19

  • 11
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.2124 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020