REKLAMAA1 Pizzeria105 01.08.2022 - 30.09.2022 (2X w serii)
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 sierpnia 2022, 20:45

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Dystrybutor wody do biura to coraz powszechniej spotykane rozwiązanie zapewniające dostęp do czystej wody źródlanej pracownikom. Dystrybutor ma wiele zalet, zarówno jeśli chodzi o koszty, jak i o ekologię. Dostawa wody do firm w formie dystrybutorów eliminuje konieczność kupowania wody w plastikowych butelkach, co jest z pewnością lepsze dla środowiska oraz atrakcyjniejsze cenowo.

  Co jeszcze wyróżnia dystrybutory wody dla firm? Gdzie warto zamówić dystrybutor wody pitnej?

  Jak działają dystrybutory filtrujące?

  Dystrybutor filtrujący wodę to urządzenie, którego zadaniem jest uzdatnienie wody pochodzącej z lokalnego wodociągu. Wielostopniowy proces filtracji rozpoczyna się od oczyszczenia wody z zanieczyszczeń takich jak piasek, muł, rdza czy inne osady.

  Kolejny etap to oczyszczanie cieczy ze związków organicznych rozpuszczonych w wodzie. Filtr z węgla aktywnego pozwala na usunięcie z wody między innymi chloru, rozpuszczalników chloropodobnych czy pestycydów chloropodobnych.

  Ostatni etap filtracji to poddanie wody działaniu promieniowania ultrafioletowego, które skutecznie oczyszcza wodę pod względem mikrobiologicznym – usuwa bakterie, wirusy, grzyby czy glony. Co ważne, proces filtracji nie pozbawia wody cennych składników mineralnych.

  Dystrybutory filtrujące = znakomita jakość wody

  Filtracja wody w dystrybutorze to najlepszy sposób na uzyskanie krystalicznie czystej wody pitnej bez utraty jej walorów smakowych czy zapachowych. Pozbawienie wody zanieczyszczeń jeszcze je poprawia!

  Jednocześnie woda nadal jest bogata w naturalnie zawarte w niej minerały korzystne dla naszego zdrowia. Picie przefiltrowanej wody to najlepszy sposób na nawodnienie organizmu.

  Korzyści z posiadania dystrybutora filtrującego wodę

  Dystrybutor filtrujący wodę w domu czy w firmie to gwarancja stałego dostępu do świeżej, czystej i smacznej wody. Można na jej bazie przygotowywać też ciepłe i zimne napoje, na przykład kawę czy herbatę, ale też koktajle lub napoje dla dzieci.

  Źródło: wodaaquavita.pl

  Przefiltrowana woda wolna od osadów nie zakamieni sprzętów kuchennych mających z nią kontakt, na przykład czajnika. Filtracja wody to duża oszczędność, gdyż zakup dystrybutora to jednorazowy wydatek, który szybko nam się zwróci!

  Odtąd nie musimy już kupować wody butelkowanej lub co miesiąc wydawać pieniędzy na wkład do dzbanka filtrującego. Woda z dystrybutora pochodzi z sieci wodociągowej, co oznacza, że mamy do niej stały dostęp i nie ma mowy o przerwach w dostawie.

  Dystrybutor filtrujący na wodę to też dobre rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie ma zbyt dużo miejsca na składowanie butli z wodą. Ciągły dostęp do bieżącej wody eliminuje ten problem, jak i potrzebę ich regularnego wymieniania.

  Dystrybutory filtrujące wodę w ofercie Aquavita

  Jeżeli chciałbyś wypróbować dystrybutor filtrujący do wody, skorzystaj z oferty Aquavita. Oferowane dystrybutory mają elegancki i uniwersalny design, dzięki czemu z powodzeniem wpasują się w aranżację kuchni czy biura.

  Kompaktowe wymiary sprawią, że urządzenia nie zabiorą zbyt dużo przestrzeni. Można je ustawić w dowolnym miejscu, a jedynym warunkiem jest dostęp do przyłącza z wodą!

  Artykuł załadowany: 0.3079 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022