REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Agnieszka Pająk-Czech

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Na tym terenie dzielnica wybuduje plac zabaw

  Na tym terenie dzielnica wybuduje plac zabaw (Apacz)

  Dzieci z Imielina dostaną nowy plac zabaw. Dzielnica planuje wybudować go jeszcze w tym roku. Wreszcie zauważono potrzeby okolicznych mieszkańców. Ale sami mieszkańcy... nie dokońca wierzą w obietnicę burmistrza. 

  Niejednokrotnie na spotkaniu burmistrza z mieszkańcami mówiono o potrzebie budowy placu zabaw na Imielinie. Mieszkańcy wskazywali nawet lokalizację – teren między urzędem dzielnicy, a kościołem.

  Burmistrz nie zgadzał się na tę propozycję. Usprawiedliwiał się tym, że na wskazanej przez mieszkańców działce planowana jest budowa Dzielnicowego Centrum Kultury. W projekcie są też inne elementy: budowa jak budowa chodnika z=od metra Imielin w stronę Dereniowej, rozbudowa parkingu przy urzędzie i... plac zabaw!

  Po urzędniczej analizie okazało się, że z ogólnego planu budowy Dzielnicowego Centrum Kultury będzie można wyodrębnić budowę placu zabaw. Burmistrz zapowiada, że prace będą mogły ruszyć już w tym roku.

  - Zapewniam, że plac zabaw niedaleko urzędu dzielnicy powstanie jeszcze w tym roku. Mieszkańcy wielokrotnie sygnalizowali problem. Okazało się, że możemy go wybudować. Dzieci będą miały się gdzie bawić – mówi burmistrz dzielnicy Piotr Guział.

  Mieszkańcy mówią, że nie wierzą już w zapewnienia burmistrza.

  - W obiecanki burmistrza już nie wierzę. Od dawna słyszę, że plac zabaw dla naszych dzieci powstanie. Moje zdążyło dorosnąć już na tyle, że nie bawi się na placach zabaw. A tych jak nie było, tak nie ma – mówi jedna z mieszkanek.

  Dzielnica zapewnia jednak, że plac zabaw dla dzieci na pewno powstanie. Dzieci z Imielina będą miały swój plac. Ale jedno takie miejsce to zdecydowanie za mało. Kiedyś burmistrz deklarował, że postara się wybudować plac zabaw niedaleko ulicy Szolc-Rogozińskiego. Czy uda się inwestycję zrealizować? Nie wiadomo. A dzieci rosną...

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3487 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-06----30-06-2020