REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Nadesłane)

  W tym roku święty Mikołaj też został w domu, ale - na szczęście - ma swoich pomocników, którzy nie pozwolą, aby dzieci pozostały bez prezentów. Na drugoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 323 czekała wielka niespodzianka. Nauczycielki odwiedziły swoich uczniów z prezentami.

  Nikt tak nie czeka na świętego Mikołaja, jak dzieci. Szczególnie te najmłodsze z niecierpliwością wypatrują go 6 grudnia. Prezenty znajdują wówczas nie tylko w domu, ale też w szkole. Przed wybuchem pandemii święty mógł odwiedzić jednocześnie wielu uczniów zgromadzonych w klasie przy choince. Jednak po wprowadzeniu zdalnej nauki, stało się to niemożliwe. Ale od czego są zaradne nauczycielki!

  Dwie z nich - z podstawówki przy ul. Hirszfelda - wzięły sprawy w swoje ręce i pozwoliły Mikołajowi zostać w domu. Agnieszka Wróblewska oraz Aleksandra Drewniak wymyśliły, że dzieciom z klasy 2e same zaniosą mikołajkowe podarunki. Pomysł podchwyciła trójka klasowa. I tak - wspólnymi siłami - udało się wyczarować niezwykły dzień dla  21 uczniów. A zaczęło się niewinnie… 

  - Rano wychowawczyni, gdy tylko połączyła się zdalnie z dziećmi, oznajmiła im, że dziś nie będzie lekcji. Muszą jedynie opisać to, co dostały od Mikołaja. Jednak to, co wydarzyło się później, spowodowało, że mój syn zaniemówił z wrażenia! - opowiada Sylwia Dobosz, mama Jasia.

  Uśmiech w czasach tęsknoty

  Bo kiedy dzieci ucieszyły się luźniejszym dniem, nauczycielki zaczynały swą wędrówkę od mieszkania do mieszkania. 

  - One bardzo tęsknią za rówieśnikami i za nami, więc kiedy zobaczyły nas w drzwiach swoich domów wszystkie, bez wyjątku, były bardzo zaskoczone, ale też bardzo szczęśliwe - mówi nauczycielka Agnieszka Wróblewska. 

  Panie w roli pomocnic św. Mikołaja przekazały chłopcom roboty "Clementoni", a dziewczynkom koraliki, z których można układać figury w 3D. Obdarowane zostało też rodzeństwo uczniów, każdy brat i siostra dostał czekoladowego Mikołaja. 

  Niespodzianka był możliwa dzięki dyskrecji rodziców, którzy nie pisnęli ani słowa o mikołajkowych planach. 

  - Kiedy zadzwonił domofon, powiedziałam córce, że przyszedł do niej Mikołaj. Kiedy po otwarciu drzwi zobaczyła stojące panie, zaniemówiła, otworzyła tylko buzię ze zdziwienia i uciekła. To była taka wielka radość! Wiem z rozmów z innymi rodzicami, że dzieci były przeszczęśliwe, mówiły że to najwspanialszy dzień - opowiada Magdalena Graczyk, mama Zuzi.

  Nauczycielki, odwiedzając swoich uczniów, przekazywały prezenty na korytarzu i z zachowaniem wszystkich epidemicznych obostrzeń. Uśmiechy na małych twarzyczkach tylko utwierdziły je w przekonaniu, że był to świetny pomysł!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 71

  • 57
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 10
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Nick 4 2 miesiące temu

   Świetny pomysł. Uczcie się ludziska.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mel 3 2 miesiące temuocena: 100% 

   Wspaniały pomysł. Brawo dla Pani za serucho i zaangażowanie :)

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mmm 2 2 miesiące temuocena: 100% 

   Wielkie serducho! Jesteście wspaniale drogie Panie! Szacun!

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Uczcie się urzędnicy z Ursynowa 1 2 miesiące temuocena: 100% 

   BRAWO! TO JEST TO O CO CHODZI. INICJATYWA , współdziałanie, a wszystko to , bo panie nauczycielki KOCHAJĄ DZIECI, KOCHAJĄ SWOJĄ PRACĘ. MOŻNA ? MOŻNA !

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.388 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.03.2021 - 31.03.2021