REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Niesamowite pokazy, piękne kolorowe stroje i euforia publiczności... Killkuset młodych tancerzy wzięło udział w Dziecięcych Zawodach w Tańcu Sportowym 2016. Turniej rozegrano w sali sportowej podstawówki przy Cybisa.

  Od debiutujących 6-latków po kilkunastoletnich tancerzy i tancerki z dorobkiem i doświadczeniem. Zawsze przy pisku i euforii publiczności. W szkole podstawowej nr 313 przy Cybisa rozegrano dziecięcy turniej tańca sportowego - doroczną imprezę prezentującą dorobek ursynowskich szkół tańca.

  W pokazie wzięło udział aż kilkuset zawodników i zawodniczek. Tancerze prezentowali układy choreograficzne do muzyki disco, hip-hop i freestyle. W zależności od umiejętności i wieku, zawodników podzielono na różne poziomy zaawansowania. Startowali więc zarówno początkujący jak i finaliści i półfinaliści zawodów tanecznych w klasie S.

  Mali tancerze mieli zaledwie kilkadziesiąt sekund, aby zaprezentować się przed publicznością i jurorami.

  - Takie zawody to okazja do pokazania jakie postępy zrobiliśmy podczas treningów – mówi Oliwia. - Trochę się stresowałam, ale chyba poszło mi dobrze. Jestem zadowolona i w następnym roku również wezmę udział w turnieju.

  ZOBACZCIE FOTOGALERIĘ Z ZAWODÓW

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3342 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020