REKLAMAA1-AD-BUD--01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Urząd dzielnicy sponsoruje wyjazd do Płocka i Torunia.

  Urząd dzielnicy sponsoruje wyjazd do Płocka i Torunia. (SK)

  Na początek Płock - tam urzędnicy chcą zabrać mieszkańców 14 listopada. „Ursynowscy seniorzy będą mieli szansę na zwiedzenie urokliwego Płocka, który niesłusznie wielu kojarzy się tylko z petrochemią” - zapowiada na swojej stronie dzielnicowy ratusz.

  W programie zwiedzania: jedyne w Polsce muzeum secesji, katedra z kaplicą królewską oraz spacer na skarpie wiślanej, która jest znacznie wyższa od warszawskiej.

  Wyjazd do Torunia zaplanowano dwa tygodnie później – 28 listopada. Seniorzy zobaczą m.in. dom Mikołaja Kopernika, piernikową aleję, Kościół Mariacki i Łuk Cezara.

  Kto ma szansę na wycieczkę fundowaną przez urząd?

  Praktycznie każdy kto: jest seniorem, mieszka na Ursynowie i w październiku nie był na organizowanych przez ratusz podobnych wyjazdach. Zapisy ruszają 4 listopada. Warto się pospieszyć, gdyż decyduje kolejność zgłoszeń. Wystarczy zadzwonić pod nr tel. (22) 545 74 59 w godz. 11-14 lub wysłać mail infosport@ursynow.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, na każdą z wycieczek pojedzie 50 osób.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2708 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO