REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  Dzielnica na wakacje otwiera boiska dla wszystkich chętnych. Nowością w tym roku jest internetowa rezerwacja terminów na 9 szkolnych obiektach. Czy pilotażowy system to dobry pomysł?

  W tym roku do dyspozycji mieszkańców będzie dziewięć boisk szkolnych oraz sześć boisk dzielnicowych. Na tych pierwszych obowiązywać będą internetowe zapisy, choć są też godziny otwarte bez rezerwacji. Na te drugie dostaniemy się na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Boiska są otwarte od dziś, 2 lipca.

  Nowość: system rezerwacji za 30 tysięcy

  Pilotażowo, do obsługi rezerwacji, na wakacje dzielnica uruchomiła internetowy system boiskowy. To nowość w skali całej Warszawy, do tej pory dzielnice szukały rozwiązania na to, jak pogodzić interesy szkółek piłkarskich i nieformalnych grup wynajmujących boiska szkolne z interesem indywidualnych graczy, którzy chcą po prostu raz kiedyś skorzystać z obiektu.

  - Największą wartością dodaną nowego systemu jest możliwość rejestracji nie tylko boiska dla drużyny, ale znalezienie dzięki niemu innych osób chętnych do gry w danym terminie. Dzięki temu więcej osób będzie mogło aktywnie spędzić czas, ponieważ także pojedyncze osoby mogą poprzez stronę znaleźć „ekipę” do wspólnej gry - mówi Antoni Pomianowski, wiceburmistrz Ursynowa odpowiedzialny za sport.

  Po zarejestrowaniu się na stronie: www.otwarteboiska.ursynow.pl, podaniu imienia i nazwiska, daty urodzenia, maila i numeru telefonu, można wybrać datę i godzinę gry. Co ważne, osoby pełnoletnie mogą też zarezerwować okienko dla dzieci - do czterech pociech.

  W systemie są też "godziny otwarte", które nie wymagają wcześniejszej rejestracji - najczęściej rano i w południe w dni robocze oraz przez większą część weekendów. Trzech animatorów będzie doglądać boisk oraz wywieszać aktualne harmonogramy rezerwacji na ogrodzeniach. Pod telefonem i mailem dyżurować będą konsultanci, którzy odpowiedzą na pytania lub pomogą w rezerwacji.

  Akcja "Otwarte Boiska" w tym roku dotyczy ośmiu boisk szkolnych: przy Szkole Podstawowej nr 303 przy ul. Koncertowej 4, Szkole Podstawowej nr 310 przy ul. Hawajskiej 7, Szkole Podstawowej nr 319 przy ul. Andrzeja Romockiego „Morro” 10, Szkole Podstawowej nr 323 przy ul.Hirszfelda 11, Szkole Podstawowej nr 336, przy ul. Małcużyńskiego 4, Szkole Podstawowej nr 340 przy ul Lokajskiego 3, Szkole Podstawowej nr 343 przy ul. Kopcińskiego 7 oraz Szkole Podstawowej nr 384 przy ul. Kajakowej 10.

  Przygotowanie i obsługa systemu rezerwacyjnego będzie kosztować dzielnicę 15 tys. złotych miesięcznie. Konkurs na przygotowanie i prowadzenie systemu wygrała firma "Piłka na Hali", która prowadzi popularny serwis rezerwacyjny. 

  Na boiskach dzielnicowych - swobodny dostęp

  Oprócz wspomnianych powyżej boisk do dyspozycji - jak przez cały rok - jest również 6 dzielnicowych, obiektów, z których korzystać można od rana do późnego wieczora: w Parku im. Jana Pawła II, w Parku Lasek Brzozowy, przy ul. Dembowskiego (obok SP nr 322), przy ul. Puszczyka (obok bloku nr 9), nad Jeziorem Zgorzała przy ul. Kórnickiej, „Orlik” przy ul. Przy Bażantarni 3.

  Dodatkowo, w ramach programu „Lato w Mieście”, na „Orliku” przy ul. Bażantarni 3, od 2 lipca do końca wakacji prowadzona jest bezpłatna Wakacyjna Szkółka Piłki Nożnej.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3089 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek-04-01----04-02-2020