REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Tysiąc biało-czerwonych flag dla mieszkańców Ursynowa. W piątek przed urzędem dzielnicy będzie można samodzielnie odebrać flagę Polski.

  Już po raz dziesiąty ursynowski urząd rozda mieszkańcom 1000 flag Polski. Wszystko z okazji Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej obchodzonego 2 maja, które tradycyjnie świętuje się wywieszeniem polskich barw narodowych. Pierwszy raz Polacy obchodzili je w 2004 roku.

  - Spodziewam się, że mieszkańcy przyjdą odebrać flagi. Wszystko zorganizujemy w sposób bezpieczny. Dla mnie flaga jest symbolem patriotyzmu, tym jak go sobie przyswoiłem ze szkoły i książek. Wierzę, że pomimo prób skłócenia Polacy są mądrym narodem. Oczywiście sam również wywieszę flagę u siebie w domu na balkonie – mówi burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

  Specjalny namiot przed ratuszem

  Flagę będzie można odebrać samodzielnie od godziny 10 do 15 w specjalnie do tego przygotowanym namiocie przed ursynowskim ratuszem od strony al. KEN. Będą rozdawane bez drzewców, ten trzeba sobie załatwić na własną rękę. W tym roku zabraknie jednak biało-czerwonych kotylionów, które chętnym przypinali urzędnicy. Na przeszkodzie w ich rozdaniu stanęła pandemia.

  W poprzednich latach flagi rozdawane przez urząd dzielnicy cieszyły się dużą popularnością. Chociaż na ich odebranie władze dzielnicy co roku przeznaczały 5 godzin, tysiąc flag potrafiło rozejść się w zaledwie trzy. Dlatego chętni nie powinni zwlekać z odebraniem swojego egzemplarza.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.3698 sekundy
  REKLAMAA2 Kaar-Med 01.04.2021 - 30-06-2021