REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  mat. dystrybutora

  mat. dystrybutora (Fox Searchlight/20th Century Fox)

  Po długiej przerwie kultura budzi się do życia. Dzielnica rozda 250 bezpłatnych wejściówek na oscarowy film "Nomadland". Bilety będzie można odebrać w ursynowskim ratuszu.

  Wracają popularne seanse filmowe w Multikinie opłacone przez dzielnicę. W czwartek, 17 czerwca startuje pierwszy seans, i to jaki! W dwóch salach kinowych zostanie wyemitowany zdobywca trzech tegorocznych oscarów - „Nomadland”.

  „Nomadland” w reżyserii Chloe Zhao, opowiada o kobiecie, która po wielu zawirowaniach życiowych postanawia wyruszyć w Amerykę camperem. Poznaje tam nomadów, którzy próbują nawiązać z nią relacje. Bohaterka jednak ciągle ucieka przed przeszłością, z którą nie potrafi się rozliczyć.

  Seanse startują 17 czerwca o godz. 20. Organizatorzy nie zapominają o obostrzeniach pandemicznych - co drugie miejsce będzie wolne, więc dzielnica przygotowała równoległe dwie projekcje w dwóch osobnych salach.

  - Chcielibyśmy, aby mieszkańcy wrócili do kultury, bo ta kultura czeka na widzów. Mamy nadzieję, że znajdzie się wielu chętnych do powrotu przed ekrany kin - mówi wiceburmistrz Ursynowa Klaudiusz Ostrowski.

  Karty wstępu będzie można odbierać od najbliższego wtorku, 15 czerwca w punkcie informacyjnym urzędu dzielnicy w godz. od 18 do 20. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 2 wejściówki.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 35

  • 26
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 5
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Stanisław Kuśmierczyk 72 2 miesiąc temuocena: 78% 

   Ludzie głodują a te **** kasę z naszych podatków trwonią. Ja emeryt jem mieso już tylko raz w miesiącu i to tylko skrzydełka z rosołu! Opłata za śmieci i podwyżki cen żywności, wody, prądu. Na leki ledwo starcza. Co to za życie? Kiedyś dla nas były darmowe występ w naszych domach kultury osiedlowych. Teraz nam zdychać w nędzy a młodzi co zarabiają dostają za darmo? Co to ma być? Niech was szlak wy złodzieje!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~parówkowym skrytożercom mówimy NIE! 1 miesiąc temuocena: 25% 

   Piszesz od rzeczy. Na czyje zlecenie ? Czytałeś artykuł pod którym wrzucasz komentarz ?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3941 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021