REKLAMAA1-SALONin360--19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 kwietnia 2019, 09:19 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MSO)

  Gorące przeboje grane na świeżym powietrzu, a na parkiecie tancerze: od juniora do seniora. Tak wyglądają ursynowskie potańcówki. W tym roku także ich nie zabraknie. Poznaliśmy szczegóły.

  Od pięciu lat potańcówki niezmiennie przyciągają tłumy miłośników tańca. Setki mieszkańców bawią się pod gołym niebem w rytmach muzyki. W tym sezonie dzielnica również zaplanowała taneczne imprezy. W ubiegłym roku do czterech potańcówek organizowanych przez urząd doszły - za sprawą budżetu partypacyjnego - dwie dodatkowe na Zielonym Ursynowie. Mieszkańcy bawili się łącznie na 6 imprezach tanecznych.

  W tym roku mają się odbyć cztery potańcówki. Pierwszą zaplanowano na 29 czerwca, a kolejne na 20 lipca, 10 sierpnia i 24 sierpnia. Trwa wybór poszczególnych lokalizacji. Imprezy zaczną się o 17:00 i potrwają do 21:30. Na większości z nich przewidziano strefę gastronomiczną, a na wszystkich ławki i krzesła dla uczestników.

  Tradycyjnie nie zabraknie też zabaw i animacji prowadzonych przez wodzireja. Będzie nauka tańca, a także konkursy związane z Ursynowem. Ucieszą się też najmłodsi balowicze, dla których będzie rozstawiany „dmuchaniec”.

  O organizacje i oprawę zabawy zadba firma Carrello Group. Koszt organizacji potańcówek to 34 600 złotych.

  ZOBACZ JAK URSYNÓW BAWIŁ SIĘ W ZESZŁYM ROKU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 22

  • 16
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.2538 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019