REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2021 - 31.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 września 2021, 12:32

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne)

  Co się odwlecze, to nie uciecze. 61-latka z Ursynowa czeka zaległa odsiadka. Mężczyzna w przeszłości popełnił przestępstwo skarbowe, ale nie zamierzał stawić się w więzieniu.

  Kilka lat temu 61-latek popełnił przestępstwo skarbowe. Na tyle poważne, że mokotowski sąd skazał go na rok i trzy miesiące bezwzględnego więzienia. Wyrok zapadł w tym roku, ale mężczyzna postanowił pobyć jeszcze trochę na wolności. Zlekceważył wyznaczony przez sąd termin stawienia się w zakładzie karnym. Uznał, że zanim zatrzyma go policja, minie sporo czasu.

  Pomylił się, bo wpadł dość szybko. - Dzielnicowi w trakcie obchodu swojego rejonu zauważyli mężczyznę, który wyglądem odpowiadał poszukiwanemu. Na widok mundurowych zaczął zachowywać się nerwowo. Najwyraźniej chciał uniknąć konfrontacji z mundurowymi - przekazuje podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  Dzielnicowi postanowili go wylegitymować, i wówczas okazało się, że jest on poszukiwany. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu przy Janowskiego. Po kilku godzinach 61-latek trafił do zakładu karnego, w którym odbędzie zasądzoną karę. Spędzi tam kilkanaście miesięcy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4222 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021