REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (UCSIR)

  Już dziś pływalnia za symboliczne 5 złotych, a we wtorek i środę siłownie za złotówkę. Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkie babcie i dziadków do aktywnego świętowania!

  Babcie i dziadków kochamy przez cały rok, ale 21 i 22 stycznia w Dzień Babci i Dzień Dziadka pamiętamy o nich w sposób szczególny. Kwiatom, laurkom, życzeniom nie będzie końca. 

  Do wyjatkowego świętowania tych dni zachęca też Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji, które przygotowało specjalną ofertę dla wszystkich osób powyżej 55. roku życia, a więc tych, którzy mają już wnuki, jak i tych, którzy ich nie mają.

  Już dzisiaj, 19 stycznia w niedzielę można się wybrać na jedną z ursynowskich pływalni UCSiR - przy ul. Hirszfelda, Koncertowej lub Aqua Relaks na Kabatach przy ul. Pod Strzechą. Wstęp na każdą z tych pływalni seniorzy mają za 5 złotych, a dodatkowo wnuki wchodzą za darmo! Pływalnie przy Hirszfelda i Koncertowej czynne są dziś do 20:00, a Aqua Relaks na Kabatach do 21:00.

  Atrakcji nie zabraknie też we wtorek i w środę, 21 i 22 stycznia, a więc w Dzień Babci i Dzień Dziadka. W te dni osoby w wieku powyżej 55 lat mogą wejść na siłownie za symboliczną złotówkę.

  Dotyczy to siłowni UCSiR: Arena Active Club, ul. Pileckiego 122 oraz Twoje Centrum Aktywności, ul. Hirszfelda 11.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3538 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021