REKLAMAA1-FortSluzew-21-01----31-01-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (AR)

  REKLAMA

  Kto nie wyjeżdża na długi weekend, nie ma czego żałować, bo przez najbliższe dni na Ursynowie naprawdę będzie co robić. Obchody Dnia Dziecka będą trwały od 1 czerwca przez cały weekend. Będą bańki, koniki, chlapanie farbami i jazda na pumptracku.

  Pogoda zapowiada się wyśmienicie, więc jest szansa, że wszystkie zaplanowane na najbliższe dni imprezy odbędą się bez dodatkowych „atrakcji”. W ten weekend będziemy bawić się w Parku Jana Pawła II, pod Kazurką, w Powsinie i na Zielonym Ursynowie. Jest z czego wybierać.

  Kawiarniany piątek - 1 czerwca

  Przy górce Kazurce, w godzinach 16:00 - 18:00 bar „Pod Kazurką” (ul. Perkalowa) szykuje dla swoich najmłodszych klientów atrakcje prowadzone przez profesjonalną animatorkę. W ramach zabawy przewidziano malowanie buziek, bańki mydlane i skręcanie balonów. Na miejscu czeka „dmuchaniec” i suchy basen z piłeczkami.

  Tego dnia, także klubokawiarnia „Słowo Daję” (ul. Pasaż Ursynowski 9/U3) szykuje atrakcje dla dzieci. W godzinach od 12:00 do 16:00, będzie można wziąć tu udział w swobodnych zabawach podwórkowych. Będą zabawy animacyjne, piłki plażowe, bańki, guma, kredy oraz zabawa z wodą i różnymi masami.

  Sobotnia moc atrakcji - 2 czerwca

  Jedną z największych atrakcji tego weekendu będzie otwarcie nowego placu zabaw w Parku Kultury w Powsinie (ul. Maślaków 1). Start o godzinie 11:45, w programie zaplanowano show dla dzieci pt. „Kapitan drabinka w Krainie Smoka” oraz zabawy z aktorami. Przewidziany jest rówież poczęstunek oraz konkursy z nagrodami.

  W sobotę także Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów (ul. Kajakowa 12a) zaprasza na Dzień Dziecka i Piknik Rowerowy w godz. 10:30 – 14:00. W programie: widowisko akrobatyczne, mobilne miasteczko rowerowe, warsztaty oraz tor przeszkód.

  Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas „Stowarzyszenie Kazoora” oraz „Dirt It More” przygotwały Dzień Dziecka w Bikepark Kazoora. W godzinach 11:00-14:00 instruktorzy będą prowadzili na terenie parku, otwarte warsztaty jazdy w terenie i wprowadzające do kolarstwa grawitacyjnego. Sugerowany przedział czasowy: 11:00 - 12:30 dzieci do 12 roku życia, 12:30 - 14:00 dzieci powyżej 12 roku życia.

  Tego dnia znajdzie się coś także dla miłośników jazdy konnej, czyli „Wydarzenie z udziałem koników na Ursynowie”. To bezpłatne zajęcia plenerowe, które odbędą się ​w godzinach od 12:00 do 17:00 na terenie Fundacji Hipoterapii Rodzinnej Pańczak przy ul. Bażanciej 32. Zapisy pod nr tel. 514 288 580 lub e-mailem: hipofun@o2.pl.

  Aktywna niedziela – 3 czerwca

  W niedzielę całe rodziny będą mogły wziąć udział w „Ursynowskim rodzinnym turnieju tenisa stołowego z okazji Dnia Dziecka”. Organizatorem imprezy, współfinansowanej przez dzielnicę, jest UKS Lupus Kabaty. Impreza odbędzie się w hali sportowej przy szkole Fundacji Primus (ul. Zoltana Balo 1) od godz. 10:00.

  Jest także propozycja dla odważnych, Fundacja "Przestrzeń dla rodziny" zaprasza na „Plenerowe chlapanie farbami”.

  - Będziemy chlapać, ciapać i tworzyć zwariowane obrazy. Zapraszamy małych i dużych: chlapać każdy może, to świetna wspólna zabawa - zachęcają organizatorki. 

  Chlapanie odbędzie się w godz. 10:30-11:30 w Sadku Natolińskim (przy plenerowej siłowni). Koszt: 10 zł od osoby, wiek: 2+. Projekt współfinansowany jest przez dzielnicę, liczba miejsc ograniczona, zapisy pod adresem: przestrzen@manzana.org.pl.

  Dla tych, którzy będą chcieli odpocząć po cało weekendowym szale, księgarnia „Mała Buka” (al. KEN 83) przygotowywała spokojniejszą zabawę z serią książek Wydawnictwa Widnokrąg „Co się stało?”. Zajęcia dla dzieci 3+, koszt 30 zł (w tym książka). Zapisy i informacje: ksiegarnia@malabuka.pl, tel. 22 370 25 03.

  W tym roku dzielnica, w związku z Dniami Ursynowa, które będziemy obchodzić 8-9 czerwca, zrezygnowała z festynu z okazji Dnia Dziecka, jednak zapewnia, że w przyszyły weekend ursynowskie maluchy, będą miały zapewnioną całą własną strefę z atrakcjami. O szczegółach napiszemy niebawem.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 70

  • 43
   BARDZO PRZYDATNY
  • 6
   ZASKOCZONY
  • 8
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 5
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Kaśka 4 7 miesięcy temu

   Spytałam się 7- latka czy idziemy na przedstawienie„Kapitan drabinka w Krainie Smoka” ? A mój Syn mi na to "sama sobie idź". Jak widać atrakcji wiele, ale nie dla każdego przedziału wiekowego.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Matka 3 7 miesięcy temuocena: 67% 

   Słabe to...

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ja 2 7 miesięcy temu

   Super, Dzięki za info.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mila 1 7 miesięcy temu

   Szykuje się intensywna sobota!

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2117 sekundy
  REKLAMAA2-WSMAQ---16-01----30-01-2019