REKLAMAA1 MAGICAL PLACES 15.06.2022 - 14.09.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  Pikniku czy festynu - z oczywistych względów - nie będzie, ale po rocznej przerwie wracają atrakcje przygotowane przez dzielnicę na Dzień Dziecka. Święto najmłodszych w naszej dzielnicy będzie trwało aż 5 dni!

  Obostrzenia związane z pandemią uniemożliwiają organizowanie imprez plenerowych takich jak pikniki czy festyny. Dlatego w tym roku Dzień Dziecka na Ursynowie upłyną pod znkiem spektakli i filmów dla najmłodszych.

  Na pierwszy ogień - teatr w Dzielnicowym Ośrodku Kultury przy Kajakowej. W sobotę o godz. 11 "Bajka Improwizowana nie tylko dla dzieci". Bilety w cenie 15 złotych jeszcze są. Można je kupić na stronie Biletyna.pl.

  W niedzielę, 30 maja dla odmiany koncert i przedstawienie muzyczno-taneczne. W Domu Sztuki przy ul. Wiolinowej 14 zaprasza na przedstawienia: „Tam, gdzie gra muzyka” i „W gościach u muzykantów. Muzykanci ze wsi, muzykanci z miasta”, o godz. 15 i 17. Bezpłatne wejściówki można odbierać przy Wiolinowej jeszcze dziś do godz. 17.

  Poniedziałek to kolejne atrakcje dla dzieci, tym razem modelarskie. Tego dnia urząd dzielnicy (al. KEN 61 - godz. 11-16) rozdawać będzie bezpłatne pakiety do złożenia modeli statków powietrznych i figurki pilotów do pomalowania. Na stronie dzielnicy znajdzie się film instruktażowy składania modeli.

  We wtorek, 1 czerwca w Dzień Dziecka rymowana bajka "Kosmokotka" o kotku, który marzy aby dostać się na Mleczną Drogę. To raczej propozycja dla najmłodszych. Start o godz. 19 na profilu facebookowym i na Youtubie dzielnicy Ursynów.

  Na zakończenie bardzo długiego Dnia Dziecka zaproszenie do czynnego już Multikina. W czwartek, 2 czerwca, o godz. 18 odbędzie się pokaz animowanego filmu o pogoni za marzeniami „Co w duszy gra”. Bezpłatne wejściówki będzie można odebrać w urzędzie dzielnicy, w poniedziałek, 1 czerwca, w godzinach 16:30-19.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~SINGIEL 5 ponad rok temuocena: 100% 

   Ja tam wole byc singlem, bachory to same problemy, srają co chwila, dra morde w nocy i rano a takze w południe, spokoju nie ma. Przejdzcie sie sami w południe obok dowolnej szkoły podstawowej i zobaczycie jakie wrzaski i piski. Banda debili co płodzi bachory a nie umie nauczyc dziecko aby zachowywalo sie kulturalnie, nawet małby w dzungli zachowuja sie lepiej.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Analityk 4 ponad rok temuocena: 100% 

   Nic nie będzie. Będzie 35 etatów w Ursynowskim Centrum Kultury. Za najniższą krajową to tam nikt nie będzie robił. 10 mln rocznie to ma kosztować.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ktoś tu ściemnia 3 ponad rok temuocena: 100% 

   " Pikników i festynów Z OCZYWISTYCH POWODÓW, NIE BEDZIE ! „ piszecie . Tymczasem z tych samych OCZYWISTYCH POWODÓW odbywa się Festiwal kolorów i zlot food trucków na Białołęce. Warszawa wraca do „normalności”.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zez 2 ponad rok temu

   Czym dojechać na kajakową z Płaskowickiej ? Ile za to zapłacę dla 3 osób ?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mama 1 ponad rok temuocena: 100% 

   15 zł? Mam jechać na Kajakową i zapłacić 15 zł? Kiedyś były darmowe spektakle w naszym Domu Kultury na Imielinie ale komuś to przeszkadzało.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4781 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022