REKLAMAA1-ENELMED---15-07----15-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Teatr Echa)

  Oficjalne obchody Dnia Dziecka na Ursynowie odbędą się… w internecie. Z okazji ich święta dzielnica przygotowała dla dzieci specjalne przedstawienie, które nadawane będzie na żywo w sieci.

  Dwa edukacyjne spektakle dziecięce organizowane przez dzielnicę w Domu Sztuki cieszyły się ogromną popularnością. Kolejne nie odbyły się przez epidemię koronawirusa. Dziś, w Dniu Dziecka, nie może zabraknąć teatralnej niespodzianki dla wszystkich młodych widzów. Dzielnica organizuje spektakl transmitowany w internecie.

  Swoje przedstawienie pt. "Kraina Szczęśliwości" wystawi specjalnie dla dzieci z Ursynowa Teatr Echa. 

  - To baśń o pasterzu i jego żonie cygance, którzy żyją spokojnie wypasając owce i muzykując. Odwiedzą ich mieszkające w sąsiednim lesie stworzenia: Echo Leśne i muzykalny wilk, ale także zazdrosny król, który zadając pasterzowi trzy zagadki chce zapanować nad jego losem. Cała opowieść przepleciona będzie zabawami i wspólnym śpiewem przy akompaniamencie cymbałów, akordeonu, skrzypiec, barabanu, fletu, fujarki pasterskiej, dzwonków i ksylofonu - zapowiadają autorzy spektaklu.

  W spektaklu wystąpią: Katarzyna Andrzejowska, która gra muzykę ludową i folkową; Piotr Pardela – „muzykujący, łowca obrazów”,  kompozytor, założyciel Teatru Echa; Katarzyna Żytomirska – bajarka, pisarka, pieśniarka i aktorka.

  Aktorzy przeniosą wszystkich widzów do tytułowej "Krainy Szczęśliwości". Spektakl można oglądać już dziś, 1 czerwca od godz. 19:00 w okienku poniżej:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3143 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020