REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02-03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Ursynowianie szukają pracy! Dni kariery w Urzędzie Dzielnicy

  Ursynowianie szukają pracy! Dni kariery w Urzędzie Dzielnicy (KZ)

  REKLAMA

  Jeden dzień, 25 wystawców i setki złożonych CV. Dziś na Ursynowie "Dzień Kariery" – oferty pracy, darmowe porady specjalistów i rozmowy z psychologiem.

  Spotkania z pracodawcami, doradztwo zawodowe, konsultacje psychologiczne. Założeniem organizatorów "Dnia Kariery" na Ursynowie było ułatwienie mieszkańcom komunikacji z przedsiębiorcami, którzy aktualnie poszukują pracowników.

  - To już piąta edycja wydarzenia – mówi Katarzyna Leszczyńska z Ośrodka Pomocy Społecznej Warszawa-Ursynów - Czas, który należałoby przeznaczyć na obejście tylu firm to kilka dni. Tutaj mieszkańcy zrobią to w kilka godzin. Ursynowianie mogą porozmawiać z wystawcami, zostawić CV, dowiedzieć się szczegółów dotyczących pracy. Osoby, które myślą o własnej działalności mogą porozmawiać z wystawcami, którzy pomagają w rozkręceniu własnego biznesu.

  Oferty pracy proponowane przez wystawców były różnorodne. OPS zaprosił 25 wystawców. - Wachlarz branż jest szeroki – dodaje organizatorka. - Przygotowaliśmy informator dla odwiedzających, każda osoba na wstępie mogła zapoznać się z przedstawicielami firmy czy poznać obecne oferty pracy.

  Na "Dniu Kariery" byli też doradca zawodowy i psycholog. Mieszkańcy mogli skonsultować swoje CV, dowiedzieć się, czy dokument ma odpowiednią konstrukcję lub porozmawiać na temat planowania przyszłości zawodowej. Psycholog rozmawiał z ludźmi o problemach, przez które nie mogą znaleźć pracy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Andrzej 2 ponad rok temu

   Tego rodzaju spotkania są bardzo ważne, zwłaszcza dla osób wchodzących dopiero na rynek pracy. Mimo wszystko polecam jednak dokształcanie się we własnym za kresie z pomocą internetu. Np tutaj ważne informacje jak napisać CV: https://cvninja.pl/porady-jak-...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kiwaczek 1 ponad rok temu

   Skonsultować swoje CV z psychologiem :P

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2569 sekundy
  REKLAMA