REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Trio wokalne Singin' Birds

  Trio wokalne Singin' Birds (mat. prasowe)

  Trio wokalne „Singin’ Birds” oraz zespół satyryczny „Kwiatkowski i Bank” zagoszczą na deskach ursynowskich domów kultury już w najbliższą niedzielę. Dzień Kobiet obchodzimy w tym roku na wesoło!

  W najbliższą niedzielę przypada Dzień Kobiet, a z nim ciekawe wydarzenia kulturalne na Ursynowie. Ci, którzy chcieliby obejść święto pań w szczególny sposób, mogą wybrać się na jeden z dwóch koncertów, które tego dnia odbędą się na Ursynowie

  Na wesoło!

  Grupa kabaretowa „Kwiatkowski i Bank” to zespół satyryczny wykonujący muzykę „przyjemną dla duszy i drażniącą dla ciała”. Ich występy to połączenie koncertu z kabaretem. Występowali na najważniejszych festiwalach komediowych w naszym kraju. Są laureatami licznych konkursów, w tym m.in. 2. miejsca na PAKA 2018 i 1. miejsca na PAKA 2019.

  Występują w składzie: Maciej "Navratilova" Kwiatkowski (wokal, gitara), Sławomir "Cygan" Zięba (perkusja), Wojciech Zięba (gitara) oraz Tomek Setlak (bas). Spotkanie z nimi to gwarancja dobrej zabawy, nie tylko w Dniu Kobiet!

  Aby wziąć udział w ich występie, który odbędzie się w Domu Kultury Stokłosy (ul. Lachmana 5) w niedzielę 8 marca o godz. 18:00, należy odebrać dzisiaj – 4 marca – bezpłatne karty wstępu od godz. 18:00

  Śpiewające Ptaki

  Singin’ Birds to trio wokalne, którego znakiem rozpoznawczym jest stylistyka retro oraz brzmienie głosów w bliskiej harmonii. Joanna Czarkowska, Dominika Kasprzycka-Gałczyńska oraz Dominika Dulny poznały się w szkole muzycznej, a ich wspólne pasje i miłość do muzyki zaowocowały niezwykłą współpracą, która trwa już od kilku lat. Wokalistkom nieodłącznie towarzyszy zespół profesjonalnych instrumentalistów.

  Singin’ Birds ma na swoim koncie dwie płyty oraz występy m.in. podczas  50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, półfinału programu „Must Be The Music”, programu „Jaka to melodia” czy trasy koncertowej organizowanej przez Program 1 Polskiego Radia – „Lato z Radiem”.

  Koncert, który odbędzie się w niedzielę 8 marca o godz. 18:00 w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów (ul. Kajakowa 12b), cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem, że - jak dowiedzieliśmy się w trakcie powstawania artykułu - wszystkie bezpłatne wejściówki zostały już rozdane. Może to znak, że w takim razie przydałaby się powtórka?

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3247 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-10-2020