REKLAMAA1 Pizzeria105 01.06.2022 - 31.07.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 stycznia 2022, 17:22

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SGGW)

  Jeszcze tylko w sobotę SGGW zaprasza na Drzwi Otwarte. Można się zapoznać z kierunkami studiów, warunkami studiowania i poznać przyszłych znajomych z uczelni. Aktualizacja: Uczelnia zdecydowała, że drzwi otwarte odbędą się wyłącznie w formie online. Szczegóły na końcu artykułu.

  W piątek zainaugurowano Drzwi Otwarte w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W Centrum Wodnym na rogu ul. Ciszewskiego i Nowoursynowskiej stanęły stoiska poszczególnych wydziałów. Pojawili się także studenci, którzy opowiadają o studiowaniu na ursynowskiej uczelni.

  Uczelnia w tym roku zaoferuje 39 kierunków studiów (w tym 11 prowadzonych także w języku angielskim): od przyrodniczych i technicznych, po weterynarię, kierunki społeczne oraz ekonomiczne. Kształci blisko 16 tys. studentów na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych, doktoranckich i podyplomowych oraz w ramach międzynarodowej wymiany studentów.

  - Dni Otwarte to doskonała okazja, aby poznać uczelnię i przekonać się na własnej skórze, dlaczego warto studiować w SGGW. Podczas dwudniowych spotkań opowiemy Ci o zasadach rekrutacji oraz podpowiemy, który kierunek wybrać, abyś mógł realizować swoje pasje - informuje uczelnia.

  W sobotę odbędą się też pokazowe wykłady z chemii, fizyki i biologii, które co roku cieszą się ogromną popularnością wśród maturzystów. Dla tegorocznych kandydatów przygotowano także stoisko Uniwersytetu Otwartego, który organizuje kursy maturalne. Tych, których interesuje również druga strona życia studenckiego – szkoła zaprasza na stoisko uczelnianych zespołów artystycznych.

  Sobotnie Drzwi Otwarte ruszają o godz. 10 i potrwają do godz. 14. Miejsce: Centrum Wodne SGGW przy ul. Ciszewskiego 6.

  A o tym, że SGGW co roku jest w czołówce najlepszych polskich uczelni przyrodniczych, nie trzeba nikomu przypominać. W rankingu Perspektywy 2021 zajmuje 2. miejsce w kategorii uczelni rolniczych, a kierunki: architektura krajobrazu, kierunki rolnicze i leśne oraz weterynaria zyskały najwyższe noty wśród uczelni w Polsce. Wysoko notowane są również biotechnologia i dietetyka - drugie miejsce oraz kierunki o żywieniu i żywności - trzecie. 

  AKTUALIZACJA: 

  Z uwagi na pogarszającą się sytuację pandemiczną Dni Otwarte SGGW przechodzą w tryb onlineTransmisja na żywo odbędzie się na kanale SGGW SCIENCE na YouTube:

  Otwarcie Dni Otwartych 

  “Wszystko o rekrutacji” – wykład

  Wirtualny spacer po stoiskach wydziałów 

  “Wybuchowa chemia dla maturzysty” – wykład 

  “Genetyka w natarciu…” – wykład

  “Wszechobecne fale” – wykład 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4519 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHNIA PUPILA 22.06.2021 - 21.07.2022