REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-02----29-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Uczelnia Vistula

  Uczelnia Vistula (mat. prasowe)

  Jakie studia wybrać? Decyduj świadomie i rozsądnie. Postaw na zawód przyszłości i szkołę przyszłości. Przyjdź 7 września w samo południe do Uczelni Vistula na Dzień Otwarty – zupełnie inny niż wszystkie. Poznasz nas i zobaczysz, jak kształcimy liderów, którzy osiągają sukces.

  Vistula – prestiżowa uczelnia po sąsiedzku

  Ursynów to nasza dzielnica. Jesteśmy dosłownie tuż za rogiem, przy stacji metra Stokłosy. Przyjdź, poznasz od razu dwie uczelnie globalnych możliwości – Akademię Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkołę Główną Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Przekonasz się, że w przyjaznym, międzynarodowym klimacie i przy atrakcyjnym czesnym, uczymy tego, czego będziesz potrzebował w przyszłości. Od tego zależy twój sukces.

  Weź z sobą rodzinę i znajomych – będą bezpłatne warsztaty i gry

  Dzień Otwarty w Vistuli będzie zupełnie inny niż wszystkie. Czeka cię niezwykły program i wiele atrakcji. Weźmiesz udział w bezpłatnych warsztatach, prezentacjach i grze, w której na zwycięzców czekają nagrody. Zdradzimy ci, jak podbić media społecznościowe i zadbać w nich o swój wizerunek. Dowiesz się, jak zostać coachem, poznasz narzędzia lidera przyszłości, odkryjesz, jak wielka jest moc kompetencji i zbadasz je zupełnie za darmo. Podpowiemy ci też, które z nich są najważniejsze i jak je rozwijać, aby odnieść sukces. Z nami dowiesz się, jak zatroszczyć się o własne ciało. Będziesz mógł sprawdzić jego skład. Odsłonimy też przed tobą tajemnice dyplomacji – królowie i prezydenci też popełniają gafy.

  Dla chętnych przygotowaliśmy również lekcje chińskiej kaligrafii, sztuki wycinania papieru, tworzenia tradycyjnych węzełków szczęścia oraz parzenia herbaty. Będziesz mógł zapisać się na lekcje języka mandaryńskiego, które prowadzą w Vistuli rodowici Chińczycy. Dotkniesz kultury Państwa Środka. Warto ją poznać, bo dziś cały świat patrzy na Chiny.

  Zapraszamy!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2471 sekundy
  REKLAMAA2-SMB-Ursynów--31-01----24-02-2020