REKLAMAA1 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Już 22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi, który dzień później (w sobotę 23 kwietnia) świętować zamierza również Galeria Mokotów. Na wszystkich odwiedzających tego dnia centrum handlowe czekać będą przeróżne atrakcje związane z tematami ekologicznymi. Każdy, bez względu na wiek, znajdzie tu coś dla siebie – od gry terenowej dla dzieci i młodzieży po warsztaty florystyczne i kosmetyczne, w których udział mogą wziąć także dorośli. Początek godz. 12.

  Coraz częściej porusza się tematy ekologii i wspólnej troski o najbliższe otoczenie. Kwestia ochrony środowiska jest także ważna dla Galerii Mokotów. Dlatego też centrum postanowiło włączyć się w budowanie świadomości ekologicznej mieszkańców Warszawy w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi. Galeria Mokotów przygotowała z tej okazji różnorodne atrakcje. Oto one:

  Zabawa terenowa „Gra o Ziemię” 

  Dzieci i młodzież mogą sprawdzić swoją wiedzę o ekologii i środowisku w grze terenowej opartej na QR kodach, rozmieszczonych w różnych miejscach Galerii Mokotów. Uczestnicy podczas zabawy poznają wiele ciekawostek i praktycznych porad, które pomogą zmienić codzienne nawyki na bardziej przyjazne dla planety. Dla graczy przewidziano bardzo atrakcyjne nagrody, więc warto zrobić powtórkę z ekologicznej wiedzy i stanąć w szranki. 

  EKO Warsztaty

  Propozycja Galerii Mokotów skierowana jest nie tylko do dzieci i młodzieży, ale też do nieco starszych osób zainteresowanych życiem w stylu eko. Dla nich zaplanowano między innymi warsztaty florystyczne – podczas których uczestnicy będą mogli stworzyć naturalne wiosenne wianki dekoracyjne (do domu i nie tylko), a także warsztaty z samodzielnego tworzenia botanicznych kosmetyków. Ponadto, w strefie partnera Dnia Ziemi – POSCO, dla chętnych zostanie wyświetlony film o recyklingu i prawidłowej utylizacji odpadów oraz ich znaczeniu dla środowiska. 

  Strefa Chill Out 

  Każdego zmęczonego zabawą terenową, pleceniem wianków czy po prostu zakupami na chwilę relaksu zaprosi ekologiczna strefa chillout’u, gdzie na leżakach pod chmurką będzie można zregenerować siły i po prostu oddać się sobotniemu wytchnieniu. 

  Dzień Ziemi w Galerii Mokotów – teren przed centrum handlowych, na lewo od wejścia głównego; sobota, 23 kwietnia w godzinach 12-19.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.5153 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022