REKLAMAA1 Pizzeria105 01.08.2022 - 30.09.2022 (2X w serii)
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Dla malucha i seniora, wiek nie gra tu roli. Zajęcia w Centrum Edukacji Przyrodniczo Leśnej w Lesie Kabackim trafią do każdego miłośnika natury. Są bezpłatne, a miejsca znikają błyskawicznie. Zapisy na listopad właśnie ruszyły.

  Co robić, gdy za oknem szaro i ponuro? Wybrać się do Lasu Kabackiego, a tam schronić się pod dachem wyjątkowego miejsca, które co weekend zapewnia edukacyjną, ale bardzo zróżnicowaną, rozrywkę dla całej rodziny.

  Dociekliwi mogą wziąć udział warsztatach laboratoryjnych dla dorosłych i młodzieży powyżej 13. roku życia: „Dlaczego liście zmieniają kolor”. W czasie zajęć odbędzie się szereg doświadczeń i obserwacji, które pozwolą poszukać odpowiedzi na pytania m.in.: dlaczego chlorofil jest najważniejszym barwnikiem na Ziemi? Dlaczego liście przebarwiają się na zielono?

  Całe rodziny spotkają się, aby wspólnie poznać obce gatunki zwierząt w naszych lasach, podczas warsztatów „Podróżnicy, odkrywcy, zdobywcy – przybysze z różnych stron”. Organizatorzy zapraszają też na wyjątkowe spotkanie integracyjne dla rodzin z wykorzystaniem metody „Wilderness Therapy”, podczas którego korzystając z natury, będzie można lepiej poznać siebie i swoją rodzinę. Jeśli pogoda dopisze – zajęcia odbędą się na zewnątrz.

  Nie zabraknie też popularnych zajęć z serii „Las dla zmysłów”. Najmłodsi poznają tym razem leśne zapachy, a starsze dzieci wezmą udział w „Dzikiej Odysei” – multimedialnej i interaktywnej prezentacji o dzikiej chronionej przyrodzie. Dorośli i młodzież będą uczyć się tajników druku ceramicznego.

  Wszystkie zajęcia są darmowe, można się na nie zapisać za pomocą platformy internetowej

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 26

  • 19
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.5546 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022