REKLAMAA1-SanGiovanni--01-06----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 maja 2019, 10:00 komentarzy 4

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MSO)

  Nie wszyscy rozumieją idee garażówek, ale te ursynowskie mają już sporą rzeszę swoich stałych fanów. Czy także w najbliższą niedzielę handel pod ratuszem będzie kwitł? Liczą na to sprzedawcy i organizatorzy.

  Ursynowska Ratuszowa Wyprzedaż Garażowa wyrobiła już sobie markę w Warszawie i przyjeżdża na nią coraz więcej klientów, także spoza Ursynowa. Wśród licznych stoisk rozkładanych przez mieszkańców można znaleźć dosłownie wszystko. Zdecydowanie przeważają ubrania, zarówno dziecięce, jak i dla dorosłych. Nie brakuje też książek oraz bibelotów. Swoje prace prezentują lokalni twórcy, a od ursynowskich „cukierników” można kupić najlepsze ciasteczka-giganty.

  Towar, który budzi największe emocje u dzieci to oczywiście zabawki – tych na pewno tu nie brakuje! Dorośli często wracają z zaskakującymi zakupami – od kasy rodem z PRL-u, przez futro z norek po łuk sportowy.

  Garażówki to dobre miejsce i czas do przeprowadzania akcji charytatywnych. Na najbliższej wyprzedaży garażowej prowadzona będzie zbiórka używanych zabawek, książek, artykułów papierniczych dla dzieci w każdym wieku.

  Zbiórka organizowana jest na potrzeby Miejsca Aktywności Lokalnej przy ulicy Kłobuckiej 14. Stoisko z widocznym plakatem informującym o zbiórce, zlokalizowane będzie koło Krystiana Malesy – radnego i pomysłodawcy cyklicznych wyprzedaży na Ursynowie.

  - Zdecydowaliśmy, że zbiórka będzie odbywała się przy moim stoisku, bo będzie ją łatwo znaleźć. Zachęcam do wspierania akcji i oddawania książek oraz zabawek. Zapraszam serdecznie wszystkich mieszkańców, pogoda już zamówiona – mówi Krystian Malesa i prosi o zabieranie ze sobą drobnych pieniędzy, bo to zdecydowanie usprawni i umili transakcje podczas wyprzedaży.

  Najbliższa garażówka odbędzie się w niedzielę 2 czerwca w godz. 12:00 – 16:00 przed ursynowskim urzędem dzielnicy. A kolejne: 7 lipca, 25 sierpnia, 8 września, 22 września, 6 października, 17 listopada i 8 grudnia. Haloursynow.pl jest patronem Ursynowskiej Ratuszowej Wyprzedaży Garażowej.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 29

  • 18
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Nick 4 ponad rok temu

   Szkoda, ze nie ma informacji/przypomnienia na haloursynow wczesniej

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Żółta 3 ponad rok temu

   Ani Pana Malesy, ani zbiórki zabawek zlokalizować nie mogłam mimo dwukrotnego obejścia terenu garażówki i kilkunastu pytań o wskazanie miejsca.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Konwalia 2 ponad rok temuocena: 0% 

   Czy na wyprzedaży garażowej będą lubrykanty?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Adammm 1 ponad rok temuocena: 100% 

   Konwalia - jeśli przyniesiesz swoje to będą :-)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3056 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020