REKLAMAA1-SanGiovanni--01-10----31-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. dystrybutora)

  Żegnamy się z tegorocznym Ursynowskim Latem Filmowym. Dziś wieczorem ostatnia projekcja. Przy DOK Ursynów obejrzymy "Klucz do wieczności" z 2015 roku. Natomiast darmowy seans komediowy w Forcie 8, ze względu na pogodę, został przełożony.

  Osiem filmów w osiem lipcowych i sierpniowych czwartków. W tym roku Ursynowskie Lato Filmowe przebiegało pod hasłem "Apokaliptyczna wizja świata". Na prośbę internautów wyświetlane były filmy z gatunku science-fiction, opowiadające o mrocznej przyszłości i katastrofach klimatycznych.

  Dziś o 21:00 ostatnie spotkanie z fimowym hitem w plenerze. Przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury przy ul. Kajakowej 14b obejrzeć będzie można film "Klucz do wieczności" z 2015 roku w reżyserii Tarsema Singha, z Ryanem Reynoldsem w roli głównej. Gra on milionera chorującego na raka, który korzysta ze zdobyczy medycyny i przenosi swą świadomość do zdrowego i młodego ciała.

  - Choć operacja przebiega pomyślnie, mężczyznę zaczynają nawiedzać koszmarne wspomnienia związane z tajemniczą przeszłością dawcy. Musi odkryć jego tożsamość i dowiedzieć się dlaczego komuś tak bardzo zależy na jego śmierci - czytamy w opisie na Filmwebie.

  Na trawie przy DOK Ursynów na widzów czekać będą leżaki. Na seans wpuszczane będą osoby zdrowe, z normalną temperaturą ciała. Wstęp wolny.

  Nie będzie natomiast planowanego na dziś drugiego seansu kina plenerowego na Ursynowie - przy Forcie 8. Widzowie mieli obejrzeć thriller Almodovara "Przerwane objęcia" z 2009 roku.

  - Pogoda nie jest dla nas łaskawa i jesteśmy zmuszeni odwołać dzisiejszy seans. Zapraszamy za tydzień - mamy nadzieję, że w czwartek, 3 września będzie piękne słońce - poinformowali organizatorzy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3216 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-11-2020