REKLAMAA1 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 września 2022, 11:16

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Kończy się lato - kończa się plenerowe potańcówki na Ursynowie. W czerwcu i sierpniu mieszkańcy bawili się na trzech imprezach. Dziś w Sadku Natolińskim huczne pożegnanie.

  Przed nami ostatnia szansa na wspólną zabawę taneczną pod gołym niebem. Dziś w Sadku Natolińskim zabrzmi muzyka, a mieszkańcy ruszą na parkiet, żegnając lato.

  Reaktywowane po pandemii Ursynowskie Potańcówki cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców. Równie dobrze bawili się przy gorącej cza-czy w Lasku Brzozowym, jak przy hitach Aleganckiej Kapeli przy UCK "Alternatywy".

  Na imprezach spotykały się całe rodziny, wszyscy - niezależnie od wieku - chętnie brali udział w konkursach tanecznych i nauce tańca. Dzieci korzystały z dmuchańców rozstawianych podczas imprez, a dorośli ze strefy gastronomicznej, w której można było wypić coś zimnego i zjeść kiełbaskę z grilla.

  Także dziś nie zabraknie tradycyjnych potańcówkowych atrakcji, a pomyślne prognozy pogody (nie będzie padać) zwiastują równie świetną zabawę. Ostatnia impreza w tym sezonie odbędzie się już dziś, w sobotę 10 września w Sadku Natolińskim w godz. 17 - 21:30. Wstęp wolny, a patronem medialnym potańcówek jest portal Haloursynow.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.6751 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023