REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. dystrybutora)

  Kino letnie po raz pierwszy w te wakacje zawita na Zielony Ursynów. Wieczorem przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury seans hiszpańskiej komedii "Szef roku". 

  Przed nami ostatni lipcowy seans filmowy "Kina Letniego na Ursynowie". Dziś (czwartek, 28 lipca) o godz. 21:30 hiszpańska komedia z 2021 roku "Szef roku" z Javierem Bardemem w roli głównej.

  Film opowiada o właścicielu lokalnej fabryki, który chce otrzymać nagrodę dla najlepszego biznesu, jednak napotyka po drodze rozmaite przeciwności, choćby żądnego zemsty byłego pracownika. Pod płaszczykiem komedii mamy ukazane wszystkie nawarstwiające się problemy i zamiatane pod dywan sprawy, czy to współczesnego państwa, czy kapitalizmu.

  Komedia Fernanda Leóna de Aranoy została dobrze przyjęta - otrzymała 6 nagród Goya Hiszpańskiej Akademii Sztuki, a na Filmwebie czytelnicy dają jej mocne 6,5 pkt w dziesięciostopniowej skali.

  Wieczorem przy DOK "Ursynów" jak zawsze dla widzów dostępne będą leżaki w ograniczonej liczbie, będzie można też oglądać film, siedząc na trawie. Wstęp wolny.

  Seanse "Kina Letniego na Ursynowie" odbywają się co tydzień w wakacyjne czwartki. W sierpniu rozpoczynają się o pół godziny wcześniej niż w lipcu - o godz. 21.

  A co w kolejnych tygodniach?

  • 4 sierpnia o godz. 21 na Kopie Cwila - "Moje wspaniałe życie" - polska komedia obyczajowa o podwójności życia Joanny. Z jednej strony – pracująca kobieta, matka, żona, nauczycielka, z drugiej – zbuntowana i wyluzowana, zdradzająca męża i paląca marihuanę.
  • 11 sierpnia o godz. 21 przy UCK "Alternatywy", ul. Gandhi 9 - "Jeźdźcy sprawiedliwości" - kryminał akcji, historia o żałobie, trudach rodzicielstwa samotnego ojca, zemście, poszukiwaniu odpowiedzi. Czarny humor nadaje tło wydarzeniom.
  • 18 sierpnia o godz. 21 na Kopie Cwila - "#tuiteraz" - opowieść o spontanicznej podróży na drugi koniec świata, gonieniu za ulotną miłością i zauroczeniem. Ogólna dostępność internetu pozwala nawiązać kontakt dwójce ludzi – mężczyźnie z Francji oraz kobiecie z Japonii.
  • 25 sierpnia o godz. 21 przy DOK "Ursynów", ul. Kajakowa 14b - "Pechowi szczęściarze" - Hiszpan na emeryturze postanawia rozpocząć nowy biznes. Udaje mu się wciągnąć w plan znajomych, jednak ostatecznie wszyscy tracą całe oszczędności. Kiedy okazuje się, że padli ofiarą bankowego przekrętu, postanawiają odzyskać utracone pieniądze

  W tym roku pokazy na zlecenie urzędu dzielnicy organizuje Fundacja Rozwoju Kinematografii w ramach konkursu dotacyjnego. Koszt 8 seansów to 27,6 tys. złotych. Patronat medialny nad Filmowym Latem na Ursynowie sprawuje portal Haloursynow.pl. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.7258 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022