REKLAMAA1_Auchan_od-01-01-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  Ursynów bawi się dziś na kolejnej plenerowej potańcówce. Od 17:00 parkiet będzie do dyspozycji mieszkańców w nietypowym miejscu - na parkingu obok nowego domu kultury na Kajakowej.

  Ursynowskie potańcówki to prawdziwy hit lata. Kilkaset osób na parkiecie, wspólna nauka tańca i największe przeboje w głośnikach. Imprezy doskonale integrują sąsiadów. Ci, którzy nie mają ochoty na aktywną formę zabawy,  mogą skorzystać z oferty gastronomicznej.

  Już dziś kolejna i nie ostatnia okazja na wspólne szaleństwo na parkiecie. Potańcówka odbędzie się przy ul. Kajakowej 10 - tuż obok nowego Dzielnicowego Ośrodka Kultury. Na gości czekają niespodzianki specjalne, konkursy i szlagiery taneczne. Parkiet otwiera się już o godz. 17:00. Zabawa potrwa co najmniej do godz. 21:30.

  Potańcówki organizowane są przez urząd dzielnicy z okazji 40-lecia Ursynowa. Dzisiejsza jest już siódmą - wszystkie odbyły się w różnych lokalizacjach. Już za tydzień 16 września o 17:00 powtórka potańcówki przy fonatannie w parku Jana Pawła II a ostatnia impreza odbędzie się nad Jeziorem Zgorzała, 23 września.

  Patronem medialnym potańcówek jest portal Haloursynow.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.1226 sekundy
  REKLAMAA2-EMPIK-od-01-02-do-03-03-2018