REKLAMAA1-FortSłużew-17-06----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Mundial wszedł już w fazę półfinałową - dziś pierwsze spotkanie, Francja zagra z Belgią. To atrakcyjne widowisko sportowe będziemy mogli oglądać wspólnie - w ursynowskiej strefie kibica na Kopie Cwila.

  Pomysł na utworzenie strefy kibica na Kopie okazał się strzałem w dziesiątkę. Mecze z udziałem biało-czerwonych w fazie grupowej cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Zbocze Kopy pękało w szwach. Polska odpadła z rozgrywek, ale ursynowska strefa kibica nadal działa. W wybrane dni na wielkim ekranie transmitowane są mecze z "polskiej" drabinki mundialu. Obejrzeliśmy już spotkania w 1/8 i 1/4 finału.

  Dziś fani piłki nożnej śledzący wydarzenia mundialowe szykują się na nie lada gratkę. Mecz doskonale grających Francuzów z godnym rywalem, jakim jest Belgia, z pewnością będzie stał na wysokim poziomie. Rozpoczyna się o godz. 20:00. Godzinę wcześniej otwiera się strefa kibica na Kopie. Dla oglądających przewidziano ponad 100 leżaków, będą rozdawane gadżety do kibicowania. W przerwie meczu zorganizowane zostaną konkursy z nagrodami. 

  Obok strefy Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji przygotuje zabawy sportowe dla dzieci i młodzieży. Będą piłkarzyki, strzelanie bramek oraz malowanie buziek.

  Kolejny raz strefa kibica otworzy się dopiero na finał Mistrzostwa Świata - w niedzielę 15 lipca, o godz. 15:00. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2526 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO