REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pokazyfilmowe.pl)

  REKLAMA

  W jeden z najgorętszych wieczorów tego lata pod Kopą Cwila odbędzie się kolejny seans filmowy. W Ursynowskim Kinie Letnim o 21:15 brawurowa komedia "Kryptonim U.N.C.L.E.”. 

  Akcja filmu rozgrywa się w latach 60-tych ubiegłego wieku w okresie zimnej wojny. Opowiada o agentach CIA i KGB, którzy łączą siły, by walczyć z tajemniczą organizacją, która chce rozprzestrzenienia broni atomowej. Film wyreżyserował Guy Ritchie autor takich hitów jak "Sherlock Holmes" czy "Przekręt". W jednej z ról występuje Hugh Grant.

  Na wakacyjny seans na świeżym powietrzu bilety nie są potrzebne. Można zabrać ze sobą jedynie coś do siedzenia czy picia, choć organizatorzy zapewniają około 100 leżaków.

  W sierpniu na wielbicieli kina pod Kopą Cwila czekają jeszcze dwa filmy. W czwartek, 16 sierpnia o godz. 21:15 - "Agentka" w reż. Paula Feiga, a w czwartek, 23 sierpnia - równiez o godz. 21:15 - argentyński film "Dzikie Historie", w reż. Daminy Szofron.

  Patronem medialnym Ursynowskiego Kina Letniego jest portal haloursynow.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2232 sekundy
  REKLAMA