REKLAMAA1 AUTO WIMAR 02.03.2021 - 01.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 stycznia 2021, 13:28

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Okazuje się, że coraz więcej osób obecnie nie odbiera telefonu w momencie, gdy dzwoni nieznany numer. Zazwyczaj bowiem mamy w bazie książki telefonicznej te osoby, które wiemy, że mogą się z nam kontaktować, natomiast jeśli dzwoni ktoś z nieznanego numeru to pojawia się myśl, że może to być dynamiczny marketing prowadzony w taki sposób przez wiele firm. Aby więc uniknąć "przyjemnej" telemarketingowej rozmowy wiele osób po prostu nie odbiera w tej sytuacji telefonu. Z drugiej strony pewnie większość z nas chciałaby jednak wiedzieć kto do nas dzwonił. Sprawdzenie tego staje się obecnie możliwe, gdy sięgniemy do internetowych baz, w których gromadzone są dane na temat numerów telefonów.

  Kto dzwonił? Gdzie sprawdzić takie informacje?

  W sieci powstają strony internetowe, za pośrednictwem których można wygodnie sprawdzić kto próbował się z nami skontaktować. Korzystając z takich stron będziemy mieli okazję skontrolować numery telefonów na podstawie wpisów innych użytkowników. Witryny takie jak https://infonumer.pl powstają w oparciu o aktywność użytkowników, którzy wprowadzają informację na temat znanych im numerów telefonów. W ten sposób wpisując dany numer w wyszukiwarkę inny użytkownik może sprawdzić do kogo dany numer należy. Sam również może stać się współautorem takiej bazy, które będzie dodawał informację na temat tych numerów, które jemu są znane.

  Wymiana informacji między internautami

  Trzeba wyraźnie podkreślić, że takie serwisy są tak naprawdę uzależnione od użytkowników, bo to oni są twórcami bazy numerów, która się tam pojawia. Jeśli więc sami chętnie z takiej strony korzystamy to warto, byśmy dzielili się swoją wiedza na temat określonych numerów telefonu. To istotna kwestia, ponieważ dzięki temu mamy pewność, że serwis będzie się rozwijał, a z tego rozwoju my również będziemy mogli w dłuższej perspektywie korzystać a więc faktycznie warto będzie to brać pod uwagę. W sieci nie brak takich stron, ale to jak dużo informacji o różnych telefonach się tam pojawi zależy wyłącznie od nas.

  Artykuł załadowany: 0.2498 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021