REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 kwietnia 2019, 14:18

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Okolice Komunii i Dnia Dziecka to gorący okres w sklepach z grami komputerowymi. Gra to wymarzony prezent większości dzieci i nastolatków, choć rodzice najczęściej woleliby, żeby gry dla dzieci na komputer nie tylko bawiły, ale też uczyły.

  Pamiętasz te gry dla dzieci na PC?

  Jest duża różnica pomiędzy grami, w które rodzice chcieliby, żeby grały ich dzieci a tymi, które te faktycznie uwielbiają. Najmłodsi kochają rynkowe nowości i postaci z bajek. W tym roku hitem będą gry Asterix i Obelix XXL czy LEGO Marvel Super Heroes – obie na motywach słynnych filmów przygodowych. Tu przeczytasz o tym, jakie są najlepsze gry dla dzieci na PC na prezent w tym roku. Rodzice mogą z łatwością dobrać coś, co sami pamiętają ze swojego dzieciństwa, bo w 2019 roku pojawia się nowa odsłona Wormsów czy Crash Bandicoot. Również gra z Asterixem i Obelixem w rolach głównych była już raz hitem – w 1992 roku.

  Gry, które spodobają się rodzicom

  Wielu rodziców chciałoby, aby gra nie tylko dawała rozrywkę, ale też wpłynęła pozytywnie na szkolne wyniki lub przynajmniej wiedzę ogólną o świecie. Na szczęście ostatnie miesiące to również takie gry na PC dla dzieci, które spodobają się rodzicom.

  Plusem gier dla młodszych graczy jest często cena, o wiele niższa niż w przypadku hitów takich jak Wiedźmin III. Bob budowniczy: damy radę? czy Odlotowa farma 3 – to przykłady nowych gier edukacyjnych dla dzieci na PC, które nie zrujnują domowego budżetu.

  Nastolatki chętnie będą bawić się przy serii Wiedza to potęga. To gra wieloosobowa w formie quizu, w którym pojawiają się pytania o przyrodę czy politykę. Rodzice mogą pozwolić na grę z poczuciem, że młode pokolenie nie marnuje czasu, a nastolatek wykaże się wiedzą z ulubionej kategorii przed znajomymi.

  Mniej popularne gry dla dzieci na PC

  Poza hitami są też gry, które nie zdobyły pierwszych miejsc rankingów, mimo że z powodzeniem służą edukacji i zabawie. Jedną z nich jest seria Scooby Doo: Pierwsze strachy i Nawiedzone bagno. Gry ćwiczą spostrzegawczość i szybkość reakcji, ale przy tym będą ciekawe dla dziecka wychowanego na tych kreskówkach.

  Na podobnej zasadzie działa gra Disney Gdzie jest Nemo?, z tym że ta przeznaczona jest dla młodszych graczy. Piękne podwodne krajobrazy i kolorowa fauna umilają czas spędzany na poszukiwaniu zagubionej rybki. Takie bajkowe gry dla dzieci na PC to dobre połączenie edukacji i zabawy. Lepiej natomiast nie kupować jawnie pedagogicznych tytułów, które służą nauce ortografii czy matematyki. Istnieje niewielka szansa, że po całym dniu w szkole młody człowiek będzie miał ochotę po nie sięgnąć.

  W przypadku młodszych dzieci gry najlepiej kupować w wersji fizycznej, szczególnie że pudełko z grą efektownie wygląda pod choinką. Starsi gracze mają zwykle swoje biblioteki gier na Steamie czy konsoli. Wirtualny prezent to nieco mniejszy efekt, ale takie wyjście ma jeden niezaprzeczalny plus: kopię gry można kupić nawet na kilka minut przed urodzinami czy zakończeniem roku, co pozwala zaoszczędzić czas i w ostatniej chwili wybrać awaryjny prezent.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3747 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020