REKLAMAA1-ENELMED---15-07----15-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Zaczął się nowy rok szkolny, a plan lekcji przypomina Ci, jak wiele różnych dziedzin nauki musi przyswoić Twoje dziecko? Szukasz recepty na bardziej efektywne uczenie się? Nic nie przynosi lepszych skutków niż indywidualne podejście, dobry system pracy i jeszcze lepsza… relacja z nauczycielem. Brzmi świetnie, prawda? Ale czy to możliwe?

  Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko potrzebuje aktualnie więcej czasu na opanowanie szkolnych zaległości spowodowanych trudnym dla wszystkich okresem zdalnego nauczania czy też ma ambicje, by wiedzieć więcej niż jego rówieśnicy – cokolwiek Cię motywuje, warto poszukać profesjonalnej pomocy. Na Ursynowie placówkę otworzyła właśnie największa sieć edukacyjna w Polsce (ma 41 oddziałów!).

  Nauka jak cenny dar, a nie ciężki obowiązek

  Galileusz to szkoła, która od kilkunastu lat skupia wokół siebie korepetytorów, nauczycieli i pasjonatów nauki z różnych dziedzin. Kadra w Galileuszu jest starannie dobierana - są wśród niej osoby na co dzień zajmujące się pracą w szkole, czy czynni egzaminatorzy, ale też takie, które od lat uczą nie będąc zawodowymi nauczycielami. Nasi nauczyciele są nie tylko specjalistami z danego przedmiotu, którzy potrafią przekazać swoją wiedzę w przystępny i interesujący sposób, ale też potrafią zarazić entuzjazmem, zachęcić do logicznego, samodzielnego i kreatywnego myślenia.

  - Naszym mottem są słowa Alberta Einsteina: Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek – wyjaśnia Anna Ignasiak-Kołowiecka, właścicielka Galileusza na warszawskim Ursynowie. – Stąd formuła każdych prowadzonych u nas zajęć opiera się przede wszystkim na relacji i na partnerskim podejściu do ucznia. W skali kraju to wciąż unikatowe - dodaje.

  Ursynów zyskuje więc placówkę, gdzie można znaleźć wsparcie w wypełnianiu luk edukacyjnych, ale też w poszerzaniu zainteresowań uczniów wybitnie zdolnych. Podczas zajęć liczy się, by każde zagadnienie dokładnie wytłumaczyć, ale także utrzymać przyjazną atmosferę i dobry kontakt z uczniem.

  Małe grupy, dodatkowe ćwiczenia

  Zajęcia w Galileusz Ursynów odbywają się w małych grupach – od 4 do 10 osób. Niesłabnącym powodzeniem cieszą się kursy przygotowujące egzaminu w 8 klasie czy matury – zajęcia prowadzone są zgodnie z najnowszymi wymaganiami Centralnej Komisji Edukacyjnej, rozpoczynają się w II połowie września i trwają do końca kwietnia/maja - raz w tygodniu po 120 minut. Warto zapisać się już teraz aby zapewnić dziecku miejsce w wybranej grupie. W miarę wolnych miejsc istnieje możliwość dołączenia do istniejącej już grupy.   

  Z kolei uczniom, mającym do nadrobienia konkretną partię materiału z danego przedmiotu proponujemy korepetycje indywidualne lub grupowe. To idealna okazja dla tych, którzy m.in. w czasie pandemii nie mieli regularnych zajęć w szkole lub zajęcia online okazały się mniej efektywne. Galileusz, poza kursami i korepetycjami przedmiotowymi oferuje zajęcia doświadczalne, a wzbogacenie wykładów ćwiczeniami jest dobrą tradycją sieci.

  W ofercie Galileusza znajdziemy także „Świetlicę Edukacyjną” czy naukę języków, w tym „Hiszpański po angielsku” – fenomenalna okazja, aby rozpocząć naukę hiszpańskiego jednocześnie ćwicząc mówienie po angielsku. Uczniom z aspiracjami do rozpoczęcia studiów na ASP czy po prostu z pasją do rysunku szczególnie polecamy zajęcia „Rysunek i Malarstwo”, gdzie pod okiem wspaniałego artysty, Włodzimierza Krężlewicza można tworzyć wyjątkowe prace. 

  Nauka w komfortowych warunkach

  Dobrą praktyką placówek Galileusz jest zapewnienie uczestnikom komfortowych warunków – m.in. wi-fi, strefy relaksu czy dostępu do ciepłych i zimnych napojów oraz zdrowych przekąsek. 

  - Chcemy dostarczać najwyższą jakość na rynku edukacyjnym a jej wyznacznikiem jest indywidualny rozwój i postępy każdego z uczniów. W Galileuszu kładziemy nacisk na to, aby stworzyć atmosferę akceptacji i wzajemnego szacunku. Bardzo ważny jest kontakt z uczniami i zatroskanymi rodzicami bowiem wierzymy, że tylko w takich warunkach uczniowie mogą się rozwijać - mówi nasza rozmówczyni. 

  W obecnej sytuacji szczególne ważne jest zachowanie reżimu sanitarnego, dlatego też uczniom, którzy z uwagi na stan zdrowia nie będą mogli przebywać w placówce, umożliwiony zostanie udział w zajęciach online. 

  Więcej o Galileusz Warszawa Ursynów tutaj: https://www.galileusz.com.pl/warszawa-ursynow/

  Galileusz Warszawa Ursynów

  (materiał partnera)

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2111 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-09—-30-09-2020