REKLAMAA1_Auchan_od-01-01-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KT)

  REKLAMA

  Urodził się w Konakry, stolicy Gwinei. Na bębnach gra odkąd skończył 11 lat. Współpracował z baletami, stworzył niezależny zespół Tourekounda. Prowadził warsztaty dla perkusistów z Francji, Belgii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Japonii i Polski. Gaspard Conde organizuje wakacyjne zajęcia z bębnów w ursynowskim Domu Sztuki. Każdy może wziąć w nich udział.

  Dom Sztuki przy ul. Wiolinowej 14 organizuje lipcowe spotkania z prawdziwym mistrzem gry na bębnach. Gaspard Conde od blisko 10 lat pracuje w Polsce. To wszechstronny i utalentowany muzyk, który zagrał setki koncertów, opracowywał programy artystyczne, tworzył aranżacje i szkolił instrumentalistów.

  - Prowadzę zajęcia z bębnów, na które może przyjść każdy. Nie trzeba być wykształconym muzykiem, żeby spróbować - wystarczy chcieć - mówi Gaspard Conde.

  Gaspard jest znawcą muzyki i tańca Afryki Zachodniej. Samodzielnie opracowuje materiały szkoleniowe, by efektywnie uczyć młodych adeptów. Jest najlepszym bębniarzem djembe i dundun w naszym kraju, o czym świadczą dziesiątki wyszkolonych przez niego muzyków. 

  - Bardzo podoba mi się to, że bębny są takie egzotyczne. Brzmią charakterystycznie i głęboko. Kiedyś próbowałem grać, ale nie miałem nikogo, kto udzieliłby mi wskazówek. Dlatego tu jestem - mówi Maciek, który przychodzi na wakacyjne warsztaty bębniarskie.

  Bezpłatne warsztaty odbywają się w ursynowskim Domu Sztuki przy ul. Wiolinowej. Zajęcia potrwają do końca lipca - odbywają się w każdy wtorek i piątek. Najpierw od godz. 10:00 do godz. 11:00, następnie od godz. 11:15 do godz. 12:15. Pamiętajmy, że choć zajęcia są bezpłatne, to trzeba się na nie zapisać. Wystarczy zgłosić się do sekretariatu w Domu Sztuki. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.127 sekundy
  REKLAMAA2_JOY_PrimarySchool-od21-02-2018-do-07-03-2018