REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Jeśli potrzebujesz prawa jazdy, z pewnością szukasz kursu, który zapewnia kompleksowe przygotowanie w możliwie najkrótszym czasie. Żaden kurs jednak nie pozwala na pominięcie wykładów z części teoretycznej czy wyjeżdżenia odpowiedniej liczby godzin pod okiem instruktora.

  Kurs ekspresowy jest intensywny, wymaga sporego zaangażowania kierowcy i skupienia na celu, jakim jest błyskawiczne podejście do egzaminu, ale pozwala na zdobycie wymarzonego prawka w kilka tygodni!

  Dlaczego warto wybrać kurs ekspresowy?

  Szybkie przygotowanie do egzaminu

  Nauka do tradycyjnego kursu na prawo jazdy trwa od 2 do 3 miesięcy. Tryb normalny to 30 godzin jazd praktycznych i 30 godzin teorii. Ekspresowy kurs na prawo jazdy to przede wszystkim intensywne szkolenie teoretyczne oraz częste jazdy, np. po dwie godziny z rzędu i kilka razy w tygodniu, nawet codziennie. W ten sposób kurs można zrobić w miesiąc! Warto uwzględnić też konieczność powtarzania materiału w domu i robienia testów online.

  Dobra organizacja kursu

  Odpowiednia organizacja w szkole nauki jazdy to podstawa. Jeśli zależy Ci na tym, by kurs na prawo jazdy zrobić w kilka tygodni, a nie w kilkanaście, musisz trafić do szkoły jazdy, która ma doświadczenie w organizacji kursów ekspresowych i oferuje taką możliwość. Pozwoli to na umawianie się z instruktorem na jazdy o różnych porach dnia, od godzin wczesnorannych do późnowieczornych, także w weekendy.

  Zajęcia teoretyczne są bardzo zintensyfikowane, by kursant był przygotowany w ciągu kilku dni do bezpiecznego prowadzenia pojazdu. Niemożliwe jest przeprowadzenie ekspresowego kursu, jeśli szkoła nie dysponuje kilkoma sprawnymi pojazdami oraz nie zatrudnia wykwalifikowanych i dyspozycyjnych instruktorów.

  Profesjonalne przygotowanie

  Tempo nauki podczas ekspresowego kursu na prawo jazdy wymaga olbrzymiego skupienia, poświęcenia, a także dyspozycyjności wykładowców. Prowadzony jest przez doświadczonych instruktorów, którzy mają predyspozycje do nauki jazdy i kształcą przyszłych kierowców od wielu lat.

  Zaangażowany instruktor, który potrafi przekazać wiedzę w sposób jasny i konsekwentny, zmotywuje do samodzielnej nauki do testów i pomoże pokonać lęk, jaki towarzyszy na drodze początkującym kierowcom.

  Jak wygląda kurs ekspresowy na prawo jazdy?

  Przyśpieszony kurs prawa jazdy to taki, który został opracowany z myślą o osobach zapracowanych i potrzebujących prawa jazdy na „już”. Nauka teorii trwa zaledwie kilka dni, nie jest rozłożona tak bardzo w czasie, jak w przypadku klasycznych kursów, a jazdy odbywają się każdego dnia. Czasami nawet po 2 godziny. Każdy kurs na prawo jazdy, także ten ekspresowy, obejmuje:

  • 30 godzin teorii,
  • 30 godzin jazdy praktycznej.

  W przypadku klasycznego kursu trzeba zarezerwować sobie około 3 miesięcy. Żeby ukończyć kurs na prawa jazdy w cztery tygodnie, warto zarezerwować sobie czas każdego dnia i w różnych porach. Na tego typu kurs decydują się przede wszystkim osoby, które nie mogą już dłużej funkcjonować bez własnego pojazdu.

  Z przyspieszonego kursu na prawo jazdy korzystają także osoby, które:

  • otrzymały nową pracę, ale muszą do momentu jej rozpoczęcia zrobić kurs i zdać egzamin,
  • wyjeżdżają za granicę, a chcą zdawać w Polsce,
  • na co dzień nie mają czasu na jazdy i wykłady, więc chcą wykorzystać urlop i zrobić w tym czasie prawo jazdy.

  Z kursów ekspresowych korzystają też uczniowie i studenci, dla których okres od końca czerwca do końca września jest czasem wakacji. Nie mają wtedy szkolno-uczelnianych obowiązków i mogą kilkanaście dni przeznaczyć na intensywne jazdy i naukę.

  Warto jednak uwzględnić także dodatkowe jazdy doszkalające. Jeśli czujesz, że kierowanie pojazdem jest dla Ciebie źródłem stresu i popełniasz błędy, podczas kursu ekspresowego również możesz dokupić dodatkowe jazdy na mieście i na placu.

  Ile kosztuje przyspieszony kurs na prawo jazdy?

  W Warszawie ceny kursów na prawo jazdy są bardzo zróżnicowane. Ze statystyk wynika, że zwykły, najtańszy kurs kosztuje od 2400 zł, a najdroższy przyspieszony 4600 zł. Co składa się na cenę kursu? Przede wszystkim jakość prowadzonych wykładów, doświadczenie instruktorów i egzaminatorów, a także dostęp do nowoczesnych, sprawnych samochodów.

  Sprawdź kursy na prawo jazdy tutaj: https://autobema.pl/kategoria-b/

  Zbyt niska cena powinna wzbudzić Twoje podejrzenia co do jakości szkolenia. Nie trzeba jednak płacić najwyższej stawki. Warto poszukać dobrej szkoły z doświadczonymi instruktorami, która oferuje kursy przyspieszone w rozsądnej cenie.

  Jeśli szukasz takiego rozwiązania, skontaktuj się z OSK Autobema, mieszczącym się przy ul. Kasprzaka 19/21, lok. 113 w Technikum Elektronicznym nr 1 w Warszawie.

  Podsumowanie

  OSK Autobema to firma z dwudziestoletnim doświadczeniem. Tutaj możesz zapisać się na kurs, który trwa standardowe trzy miesiące i na kurs przyspieszony. Możesz uczyć się jazdy na samochodach z manualną skrzynią biegów i na automatach.

  Dzięki szerokiej ofercie szkoły jazdy wybierzesz kurs dopasowany do Twoich potrzeb i zdasz egzamin na prawo jazdy szybciej, co ostatecznie zmniejszy też koszty zdobycia upragnionego prawka! 

  Artykuł załadowany: 0.4109 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022