REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 października 2018, 07:59 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MSO)

  - Sprawdźcie swoje piwnice, strychy i szafy. Każdy ma w domu rzeczy, którym można nadać nowe życie i przy okazji zarobić kilka groszy – zachęcają organizatorzy Sąsiedzkiej Wyprzedaży Garażowej. To może być ostatnia w tym roku możliwość do pohandlowania na świeżym powietrzu. Tym razem spotykamy się na Kajakowej.

  Garażówkowe szaleństwo nie ustaje. Oprócz imprez pod ratuszem, pojawiają się też mniejsze inicjatywy w innych rejonach dzielnicy. Tym razem sąsiedzka wyprzedaż odbędzie się przed Dzielnicowym Ośrodkiem Kultury Ursynów przy ul. Kajakowej 12b.

  W sobotę, 13 października od godziny 11:00 do 14:00 będzie można kupić po okazyjnej cenie wszystko, co nasi sąsiedzi uznają już za zbędne lub wystawić na sprzedaż to, co zalega w naszych domach.

  - Mamy już zgłoszenia, że będą sprzedawane ubrania, zabawki dla dzieci, a artyści chcą wystawiać swoje rękodzieło – mówi Marzena Zientara, pomysłodawczyni wyprzedaży i koordynatorka Miejsca Aktywności Lokalnej na Kajakowej – To spotkanie ma służyć nie tylko zakupom, ale przede wszystkim integracji, spędzeniu mile czasu i spotkaniu sąsiadów. Będziemy przy okazji promować nas sąsiedzki projekt „Zielony Ursynów – wczoraj i dziś” - dodaje.

  Sąsiedzka Wyprzedaż Garażowa jest odpowiedzią na liczne głosy, które pojawiły się podczas konsultacji społecznych dotyczących działalności Miejsca Aktywności Lokalnej na Zielonym Ursynowie. Warto wcześniej zgłosić chęć udziału, bo liczba miejsc jest ograniczona, a zainteresowanie bardzo duże.

  Organizatorzy podkreślają, że wyprzedaż jest spotkaniem sąsiedzkim i podczas jej trwania zakazane jest prowadzenie kampanii wyborczej. Szczegóły rejestracji dostępne są na stronie wydarzenia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 36

  • 16
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 15
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Sruk 1 7 miesięcy temu

   A kiedy garażowa wyprzedarz zurzytych prezerwatyw? Boże co za dno dla gawiedzi i to jest pomysł radnego z PO? oł fak.... :(

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2548 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO