REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 października 2019, 14:18

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MSO)

  Tysiąc nowych książek to łakomy kąsek dla młodych miłośników literatury. W tym roku to Szkoła Podstawowa nr 340 startuje w konkursie Empiku i walczy o taką nagrodę z ponad 500 konkurentami z całej Polski. Czy Ursynów wesprze swoją młodzież? Ruszyło głosowanie!

  Aby tysiąc nowiutkich książek trafiło do ursynowskiej biblioteki, wystarczy, że mieszkańcy zjednoczą siły i oddadzą codziennie - za pomocą aplikacji - swój głos na podstawówkę z Lokajskiego. Już raz się to udało, teraz to młodzież z "340". liczy na wsparcie swoich sąsiadów.

  W konkursie „Tysiąc powodów, by czytać”, organizowanym już po raz piąty przez Empik, szkoły z naszej dzielnicy biorą udział od początku. W 2016 roku Szkoła Podstawowa nr 319 przy ul. ZWM zdobyła aż 17 tys. głosów internautów i zajęła drugie miejsce. Ku radości dzieci i nauczycieli, do tamtejszej biblioteki trafiło wówczas tysiąc książek, które posłużą uczniom przez długie lata.

  Każdy głos się liczy!

  W tym roku zasady głosowania zostały zmienione i głosy oddawane będą tylko za pośrednictwem aplikacji Empiku. Aby pomóc wygrać ursynowskiej szkole należy pobrać darmową aplikację za pomocą Google Play lub w App Store, założyć konto i przystąpić do programu Mój Empik. Po zalogowaniu każdy może głosować raz dziennie od 24 października do 28 listopada.

  W tej edycji aż 550 bibliotek ze szkół podstawowych z całej Polski powalczy o 10 tysięcy książek. Szkoły podzielono, jak w poprzednich edycjach konkursu, na dwie kategorie: placówki do 120 uczniów i powyżej 120 uczniów. Pozwala to równo rozłożyć szanse w rywalizacji. Ogłoszenie 10 zwycięzców – po 5 szkolnych bibliotek w każdej kategorii, które zostaną nagrodzone tysiącem wybranych przez siebie lektur – nastąpi 5 grudnia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3154 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020