REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (haloursynow.pl)

  Jeśli kochasz Ursynów tak samo jak my. Lubisz obserwować co się tutaj dzieje, masz krytyczny - co nie znaczy krytykancki - stosunek do rzeczywistości, umiesz przelać to na papier, a raczej wklepać do komputera... Napisz do nas! 

  Największa i niezależna multiplatforma internetowa na Ursynowie - HALOURSYNOW.PL szuka pracowników oraz stażystów!

  Działamy już ponad dwa lata, ciągle się rozwijamy i potrzebujemy nowych ludzi. Gwarantujemy ciekawe wyzwania, dużo pracy, super atmosferę i atrakcyjne pieniądze. A do tego przyjemność pracy na Ursynowie - naszej dzielnicy!

  W tej chwili do naszej redakcji szukamy dziennikarzy. Nie musisz mieć dużego doświadczenia dziennikarskiego - ważna jest bardzo dobra znajomość Ursynowa i umiejętności językowe oraz po prostu... talent. Oczywiście jakiekolwiek doświadczenie w pisaniu artykułów informacyjnych lub publicystycznych jest mile widziane. Szukamy dziennikarzy do stałej współpracy, entuzjastów lubiących rozmawiać z ludźmi.

  Nasz dział handlowy też przyjmie świeżą krew! Jesteś wygadany, bystry, umiesz negocjować, masz doświadczenie w sprzedaży i znasz lokalny rynek a do tego masz mnóstwo pomysłów? APLIKUJ! Szukamy SPECJALISTÓW DS. SPRZEDAŻY. Dołączysz do zespołu zajmującego się sprzedażą powierzchni reklamowej i contentu. Będziesz miał okazję w praktyce zobaczyć jak działa firma z branży marketingu internetowego. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i mnóstwo wyzwań.

  Jesteś zainteresowany? Wyślij maila: praca@kinnetic.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.36 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021