REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Generowanie faktur do czynność, którą codziennie wykonuje przedsiębiorca. Aby dobrze przygotować dokumenty księgowe, jakimi są faktury, warto korzystać ze znanych i sprawdzonych rozwiązań. Faktura Small Business z pewnością takim jest. To program należący do Mega-Tech, producenta, który od lat dostarcza funkcjonalne rozwiązania. Czym się wyróżnia? Sprawdziliśmy.

  Program do pracy online

  Przede wszystkim program Faktura Small Business to narzędzie, które jest proste w obsłudze i posiada wiele przydatnych funkcji. Przekonać może się o tym, każdy użytkownik poszukujący programu do wystawiania faktur. Wystarczy ze strony producenta: https://www.mega-tech.com.pl pobrać darmową wersją próbną. Proponowany przez Mega-Tech czas na poznanie narzędzia jest wystarczający, aby odkryć potrzebne funkcje. Program Faktura Small Business to dobra propozycja dla firm, które chcą się rozwijać i zwiększać liczbę zatrudnionych do sprzedaży osób. Posiada on bowiem opcje wystawiania faktur na wielu stanowiskach, czyli tzw. pracy online sieciowej. Dzięki tej funkcji program zainstalowany na każdym komputerze łączy się do wspólnej bazy danych, zatem wprowadzane informacje nie są duplikowane. Korzystający z narzędzia nie wystawią dwa razy tej samej faktury, czy z takim samym numerem. 

  Wszystkie dokumenty, których potrzebuje przedsiębiorca

  Faktura Small Business to program, który umożliwia przygotowanie faktur VAT, proforma, korekt, faktur uproszczonych, zaliczek i końcowych. Z jego pomocą wystawianie faktury trwa kilka sekund. Wystarczy zastosować opcje, które zostały wbudowane w narzędziu jak np. automatyczne pobieranie danych z CEiDG po wpisaniu numeru NIP klienta. Oprócz podstawowych rodzajów dokumentów księgowych przedsiębiorca wygeneruje również pliki JPK, wystawi faktury w zagranicznej walucie czy języku. Faktury można spersonalizować pod konkretną firmę dodając logo czy pieczątkę. Użytkownik przygotuje również ewidencję sprzedaży, stworzy oferty, cenniki czy zamówienia dla klientów. Faktura Small Business to program fakturujący, który dostarcza różne raporty i analizy. Dzięki temu przedsiębiorca może sprawdzić chociażby rentowność swojej sprzedaży.

  Oprócz pracy online dużą zaletą programu Faktura Small Business jest jego bieżąca aktualizacja. Mega-Tech dba o to, aby program był zgodny z obowiązującymi przepisami i jednocześnie odpowiadał potrzebom korzystających z niego osób. To dobra propozycja na ten i przyszły 2023 rok.

  Artykuł załadowany: 0.3227 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022