REKLAMAA1-FortSłużew-17-06----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Fałszywi administratorzy pukają do mieszkań

  Fałszywi administratorzy pukają do mieszkań (SK)

  Kobieta i mężczyzna pukają do mieszkań i podają się za administratorów. Złodzieje proszą o wpuszczenie, odwracają uwagę i kradną.


  W taki właśnie sposób złodzieje oszukali już staruszkę z Ursynowa. Sprawcy podali się za administratorów i weszli do mieszkania 75-letniej kobiety. Informowali, że przyszli skontrolować wodę. W mieszkaniu odwrócili jej uwagę i ukradli biżuterię, wartą około 60 tysięcy złotych.

   - Pamiętajmy o ograniczonym zaufaniu do obcych. Nie wpuszczajmy ich do mieszkań. Jeżeli zjawił się przedstawiciel jakiejkolwiek instytucji, warto sprawdzić telefonicznie, czy był wysłany przez firmę - mówi nadkomisarz Magdalena Bieniak z policji.

  Złodzieje są nadal są poszukiwani. Biegły z zakresu kryminalistyki sporządził portrety pamięciowe sprawców:  Jeden ze sprawców to mężczyzna w wieku 40 lat. Wzrost 170 – 180 cm. Szczupły o śniadej cerze. Ubrany był w ciemne spodnie oraz jasną kurtkę.

  Mężczyźnie towarzyszyła kobieta w wieku 35-40 lat. Szczupła. Wzrost 160 cm. Ubrana w kurtkę koloru ecru i bardzo zniszczone buty. 

  Oboje posługiwali się łamanym językiem polskim.
     Policja prosi o pomoc osoby, które rozpoznają sprawców. Dzwonić można pod numery telefonów (22) 603-34-34, (22) 603-16-17. Można też skontaktować się za pomocą e-maila: kpursynow@policja.waw.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3001 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO