REKLAMAA1-ROLLSNOTE--7dni--06-04---12-04-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 marca 2020, 10:42 komentarzy 3

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (policja)

  Do 5 lat więzienia grozi fałszywemu kurierowi, który jakimś cudem dostał się do sortowni paczek Poczty Polskiej na ul. Łączyny. Pobrał dwie paczki, dostarczył je, ale 1,6 tys. złotych z pobrania trafiło nie do nadawcy, a do kieszeni oszusta.

  W środę rano ursynowscy policjanci odwiedzili 30-letniego mieszkańca Mysiadła, który był podejrzewany o kradzież dwóch paczek z sortowni przy ul. Łączyny. Jak dostał się do obiektu, który znajduje się pod ścisłą ochroną? Był kiedyś pracownikiem poczty i wszedł, podając ochronie dane swojego kolegi. Nikt się nie zorientował, że ma do czynienia z oszustem.

  - Z sortowni wziął dwie przesyłki warte około 1600 złotych i zawiózł je adresatom. Odebrał pieniądze za dostarczony towar i zniknął. Jednak nie na długo - mówi asp. szt. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  Gdy policjanci zapukali do jego drzwi, mężczyzna udawał, że nie ma go w domu. Otworzył dopiero wówczas, gdy wezwani strażacy byli gotowi do siłowego otwarcia mieszkania. 30-latek został zatrzymany, w jego aucie znaleziono listy przewozowe skradzionych przesyłek. 

  - Mężczyzna przyznał się do przestępstwa, tłumaczył, że nie miał pieniędzy, dlatego postanowił je zdobyć w nieuczciwy sposób - mówi Koniuszy.

  Prokuratura postawiła mu zarzuty. Za udawanie kuriera i kradzież grozi mu do 5 lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 37

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 7
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 6
   WKURZONY
  • 10
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Nick 3 miesiąc temu

   Po Ursynowie chodzą też jacyś ludzie proponujący zmianę dostawcy energii, nie chcą zostawić ulotki, nie chcą przesłać info na maila ani zadzwonić za to bardzo chcą wejść i porozmawiać.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Balbina 2 miesiąc temuocena: 86% 

   Mysiadło to wylęgarnia / hotel / hostel dla wszelkiego rodzaju mętu z polski i zza wschodniej granicy. Iwiczna też

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Irfy 1 miesiąc temuocena: 100% 

   W okolicy Ursynowa działa chyba jakiś gang Olsena i teraz policja sukcesywnie wyłapuje wszystkich jego członków. Niedawno inny mędrzec naładował do sklepowego koszyka gorzały za 1800 zeta i usiłował z tym wyjechać, tłumacząc, że myślał, że gorzała jest za darmo. Teraz ten spec, pod obiektywami pierdyliona kamer i pokazując twarz ochronie sortowni i wszystkim świętym dookoła kradnie 2 paczki za 1600 złotych, dostarcza je, kasę defrauduje a w samochodzie usłużnie przechowuje listy przewozowe, na wypadek, gdyby policja jednak nie wpadła na to, żeby przejrzeć monitoring o dotrzeć oraz przepytać świadków. Tylko z tym udawaniem że go nie ma trochę lipa. Facet powinien zostawić mieszkanie otwarte a samemu przebrać się za wieszak do ubrań i stać tak w korytarzu.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3123 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020