REKLAMAA1 TEFAL  01.01.2021 - 01.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Zapowiada się kolejny ciekawy wieczór dla malarzy figurek. Tym razem dzięki farbom i wyobraźni będzie można pomalować m.in. tarcze i czaszki oraz zaplanować działania na cały rok. Dla pasjonatów tej sztuki stoiska do pracy szykuje już ratusz.  

  Dziś wieczorem spotkanie pasjonatów malowania figurek przedstawiających postacie ze świata fantasy. Tematem przewodnim będą tarcze/freehand i czaszki, ale nie tylko. 

  - Spotykamy się również aby przedyskutować nasze plany na 2020 rok. Porozmawiamy na czym się skupić podczas kolejnych spotkań. Czy na rodzajach figurek, cieniach, a może kolorach - mówi wiceburmistrz Klaudiusz Ostrowski.

  Każdy zainteresowany wspólnym malowaniem w ratuszu otrzyma stanowisko do pracy, ale powinien przynieść swoje farby, pędzle i plastikowe figurki.

  Ursynowianie nie jeden raz przekonali się, że wspólne malowanie figurek to znakomita zabawa. Rozwija umiejętności manualne, uczy także precyzji. Podczas pracy stosuje się przeróżne techniki umożliwiające jak najbardziej realistyczne przedstawienie wybranej figurki. Mogą to być postacie z gier lub świata fantasy.

  Chętni do wzięcia udziału w wieczornym malowaniu figurek mogą przyjść w sobotę, 18 stycznia, między godziną 19:00 a 23:30 do sali im. J.U. Niemcewicza w ratuszu przy al. KEN 61 (1 piętro). Wstęp jest wolny

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 37

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 8
   NIEPRZYDATNY
  • 11
   WKURZONY
  • 7
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.362 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021