REKLAMAA1_FortSluzew-NOWY-od-12-03-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  Lokalne stowarzyszenie "Projekt Ursynów" to mistrz demagogii na Ursynowie. Tym razem - bez rzeczowych argumentów i wbrew prawu - domaga się de facto wstrzymania planowanej od lat inwestycji, przebudowy ul. Rosoła. Działacze, którzy rok temu obiecywali nam uczynienie z naszej dzielnicy "stolicy Warszawy", dziś chcą, abyśmy stali się... przysłowiową wiochą.

  Jak to zwykle u populistycznych polityków bywa, brakuje wiedzy, szerszego spojrzenia i rzetelnych argumentów. W trakcie przebudowy ul. Rosoła, na odcinku od Jeżewskiego do Wąwozowej, ma zniknąć ok. 90 miejsc parkingowych. Jednak słowa o likwidacji (150 miejsc - twierdzą aktywiści) są wyjątkowo demagogiczne. Przebudowa ulicy planowana jest od 2004 roku, wtedy została wpisana do wieloletnich planów inwestycyjnych Warszawy.

  Żądania "Projektu Ursynów", aby wrócić do projektowania inwestycji opóźnią ją o kolejne miesiące, jeśli nie lata, i sprowadzą na Kabaty prawdziwą katastrofę. Jak sobie Kamil Orzeł (szef ugrupowania) wyobraża funkcjonowanie skrzyżowania Wąwozowej, Relaksowej i Rosoła, gdy ta ostatnia nie zostanie poszerzona na czas? Pierwsze samochody pojadą przecież ul. Rosnowskiego już w sierpniu - TEGO ROKU!

  Demagogią jest również twierdzenie, że 90 miejsc parkingowych znika "nagle" i bez uprzedzenia. To zawsze były miejsca tymczasowe. Przypomnijmy fakty.

  W 2015 roku Zarząd Dróg Miejskich rozgrodził parkingi społeczne, udostępniając miejsca postojowe wszystkim kierowcom z okolicy (być może to był największy błąd drogowców - z darowanego kierowcom trudno zrezygnować). Plany budowy Rosoła zaczęły się materializować, gdy władzę przejęła koalicja PO-IMU-Jurczyńska i... "Projektu Ursynów". Również w 2015 roku dzielnica konsultowała projekt ze spółdzielnią mieszkaniową "Osiedle Kabaty", ówczesni prezesi nie mieli zastrzeżeń do kwestii parkingowych.

  Dlaczego "Projekt Ursynów" nie włączył się w konsultowanie powstającego wówczas projektu przebudowy? Przecież - jako współkoalicjant - doskonale znał zamierzenia ratusza. Zamiast podburzać ludzi tuż przed rozpoczęciem budowy, ugrupowanie mogło aktywnie włączyć się w walkę o zmiany. Wtedy gdy był na to czas. Teraz żąda wydania kolejnych publicznych pieniędzy na ponowne zmiany. Strzeż nas Panie przed takimi "gospodarzami"!

  Jeśli już jesteśmy przy gospodarności... Kogo właściwie reprezentuje w tej sprawie "Projekt Ursynów"? Bo na pewno nie mieszkańców całego Ursynowa, do czego radny Kamil Orzeł, szef PU, jest zobowiązany.

  W planie miejscowym dla Kabat jest teren przewidziany pod parking wielopoziomowy. Działkę tę w wieczyste użytkowanie, właśnie w celu zaspokojenia potrzeb postojowych, otrzymała spółdzielnia "Osiedle Kabaty". Dlaczego spółdzielnia przez lata nie zrobiła nic, aby wybudować taki parking i rozwiązać na wieki wieków problemy z parkowaniem na swoim osiedlu? Pada argument o kosztach przerastających możliwości spółdzielni. A kieszeń ursynowskich podatników jest bez dna?

  Dlaczego "Projekt Ursynów" kosztem nas wszystkich lobbuje na rzecz mieszkańców jednej ze spółdzielni, a raczej na rzecz jej władz? Jakie powiązania wchodzą tu w grę? Śmiało. Wytłumaczcie się pseudoobrońcy mieszkańców.

  Wszystko wskazuje na to, że dla zdobycia paruset głosów, pozwolenia spółdzielni na wywieszenie swoich plakatów na klatkach przed wyborami samorządowymi oraz zdobycia kolejnej bazy mailingowej z danymi mieszkańców, radny Kamil Orzeł, uprawia już kampanię wyborczą. A to się nazywa czysty populizm.

  "Projekt Ursynów" zapowiadał się jako organizacja prospołeczna, interesująca się losami Ursynowa i jego mieszkańców. Trzeba przyznać, że wiele jego projektów świetnie się przyjęło - m.in. Baby Mama Wymiana.  Chwalebne, choć kontrowersyjne, jest też zaangażowanie działaczy w sprawy komunikacyjne Ursynowa. Za każdym razem stawali w obronie mieszkańców, choć wielu się to nie podobało.

  Jednak w przypadku przebudowy ul. Rosoła "Projekt Ursynów" zamiast mieć swój udział w zmienianiu Ursynowa, co sugerowało hasło "Ursynów stolicą Warszawy" uprawia najgorszej jakości politykę, która prowadzi nas do przysłowiowej "wiochy". Internauci nie przebierają w słowach, wskazując na prowincjonalne, pozawarszawskie pochodzenie szefów organizacji. My się do takiego poziomu nie zniżymy. Chciałoby się jednak zawołać do aktywistów PU, wśród których jest wielu cennych, aktywnych młodych ludzi: Nie idźcie tą drogą! Nie róbcie nam z Ursynowa wiochy!

  Wstrzymywanie - bezprawne - zaawansowanych projektów drogowych, tak ważnych dla wszystkich kierowców jest drogą donikąd. Narażanie ursynowskich podatników na kolejne finansowe straty, właściwie eliminuje działaczy organizacji z prawa do współrządzenia Ursynowem. 

  Przyjmijcie do wiadomości drodzy lokalni politycy "Projektu Ursynów" na czele z Kamilem Orłem i wiceburmistrzem Łukaszem Ciołko, że tym razem zaspaliście w konkurencji "łapać wyborcę". Politycznych profitów z podburzania ludzi nie będzie. Rosoła musi być przebudowana. Tego wymaga interes Ursynowa, jak na razie ważniejszy niż Wasz.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  60Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Agnes 60 ponad rok temuocena: 36% 

   Karierowicze. Jestem zdegustowana ich działaniami. Już nigdy nie zagłosuję na PU/IMU. Zawiodłam się. Miała być nowa jakość, a oni są gorsi niż Nasz Ursynów. Trzeba szukać czegoś nowego. Rozsądni wydają się ludzie z Otwartego Ursynowa. Widać, że oni stawiają na bezpieczeństwo pieszych, uczniów. Być może Nowoczesna, ale o nich mało słychać.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkanka 59 ponad rok temuocena: 74% 

   Przecież Otwarty Ursynów to stara wiara z Naszego Ursynowa - ta która zbudowała ten wizerunek, który porównujesz do PU/IMU. Teraz na Ursynowie widać nową jakość w NU - odeszli hamulcowi to i NU ruszyło w końcu do przodu

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 14 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • adamm 58 ponad rok temuocena: 80% 

   @Agnes - otwarty ursynów to tania propaganda która nie ma nic do zaoferowania mieszkańcom - przynajmniej obecnie. Niech wspierają dalej zwężenia jezdni czyli pasy rowerowe pod przykrywką poprawy bezpieczeństwa to ludzie przy najbliższej okazji im podziękują...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 12 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~stefek 57 ponad rok temuocena: 60% 

   wszyscy są warci siebie, całe to PU, IMU, NU i otwarty, banda polityków którzy chcą się dorwać do stołków a dla mieszkańców nic nie robią, co najwyżej mydlą oczy

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sandra 56 ponad rok temuocena: 62% 

   Wieje wiochą od tego Orła i Kempy.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~hra 55 ponad rok temuocena: 70% 

   Pelna zgoda. O ile dzialania skierowane na obrone nas wszystkich przed rowerowym szalenstwem w postaci zwezania ulic i malowania na nich pasow rowerowych sa cenne i potrzebne, to w przypadku Rosola protest jest absurdalny i skierowany przeciwko mieszkancom. Trzeba sie opamietac i nie zglaszac wszedzie gdzie sie da, byle bylo troche szumu wokol wlasnych dzialan.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warszawa_1944 54 ponad rok temuocena: 63% 

   Od kiedy szefowie Projektu Ursynów mieszkają na Ursynowie? Czy chodzili tutaj do przedszkola, podstawówki, szkoły średniej? Czy na Święta, wszystkich świętych odwiedzają groby swoich rodzin na warszawskich cmentarzach?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • operator_hermitowski 53 ponad rok temuocena: 59% 

   Z całym szacunkiem ale to nieprawdopodobne, że przyjezdni bezrefleksyjnie kształtują naszą dzielnicę mając za nic ludzi którzy mieszkają tu 20 lub nawet 30+ lat. Kształtowanie polityki samorządowej poprzez generowanie animozji być może sprawdziło się w Lublinie i/lub w Białymstoku ale na tutaj Ursynowie mamy ździebko odmienne realia. Kamila Orła, Macieja Antosiuka i Łukasza Ciołko wzywamy do przemyślenia drogi którą podążają.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 67 46 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Andrzej 52 ponad rok temuocena: 59% 

   Jak mówi stare porzekadło - człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 48 34 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Stefek 51 ponad rok temuocena: 57% 

   Godz. 19 a w gabinecie Ciołka światło, narada kryzysowa siedzą i piszą komentarze

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 50 37 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~crv 50 ponad rok temuocena: 48% 

   pozdro Skubi

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 29 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Czerwona łapka 49 ponad rok temuocena: 57% 

   Ktoś już to kiedyś napisał a ja chętnie powtórzę. Przeczytajcie tylko te wpisy które są zaznaczone czerwoną łapką i dowiecie się prawdy o Projekcie Ursynów i ich dziesięciu fanatykach co siedzą i minusują niewygodne dla nich a bardzo prawdziwe wypowiedzi.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 43 33 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zainteresowan 48 ponad rok temuocena: 36% 

   A może zwyczajnie poziom warcholstwa pisanych przez ciebie komentarzy razi mieszkańców...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 24 43 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zielona łapka 47 ponad rok temuocena: 56% 

   przecież da się kliknąć tylko raz

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 22 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Andrzej 46 ponad rok temuocena: 66% 

   Faktycznie. Nie wiem jak panowie Orzeł i Ciołko to robią, ale wszystkie komentarze nie po ich myśli są "wyminusowane".

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 25 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kocur 45 ponad rok temuocena: 80% 

   Wystarczy wyczyścić pamięć przeglądarki i można głosować ponownie na dany komentarz.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkaniec 44 ponad rok temuocena: 71% 

   dobry felieton, Orzeł zapomniał że jest w koalicji i rządzi , przez dwa lata nie wiedział o planach przebudowy, to co on tam robił - rósł . wstyd

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 53 22 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Andrzej 43 ponad rok temuocena: 77% 

   Bardzo dobry felieton. A koalicja dziwna faktycznie, nikt do nikogo się nie przyznaje i jak pojawi się problem to rączki umywają i w krzyk i płacz, że portierom płaszcze kradną.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 30 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • adamm 42 ponad rok temuocena: 42% 

   Panie Redaktorze - abstrachując zupełnie od tematu o którym Pan pisze, czy teraz na HU będziemy mieli politykę zamiast sensownych artykułów? Szczerze powiedziawszy w nosie mam Pana zdanie w tej sprawie ponieważ ja jako czytelnik powinienem je sobie wyrobić...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 35 48 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~onyx 41 ponad rok temuocena: 61% 

   Felieton (fr. feuilleton – zeszycik, odcinek powieści) – specyficzny rodzaj publicystyki, krótki utwór dziennikarski (prasowy, radiowy, telewizyjny) utrzymany w osobistym tonie, lekki w formie, wyrażający - często skrajnie złośliwie - osobisty punkt widzenia autora. za Wikipedią

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 25 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Andrzej 40 ponad rok temuocena: 74% 

   Panie adamm, abstrachując od tematu, ale skąd w panu tyle zarozumialstwa, żeby myśleć, że kogoś interesuje co ma Pan w nosie?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 29 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • adamm 39 ponad rok temuocena: 33% 

   @Andrzej - zarozumialstwo to z Pana wychodzi czytając Pana komentarze. Ja piszę w swoim imieniu ponieważ mam dosyć uprawiania polityki przez poszczególne portale internetowe a tutaj właśnie ma to miejsce. Jeżeli akceptuje Pan takie podejście Redakcji to znaczy że zaraz oprócz politycznych telewizji i gazet dołączy do tego HU który będzie kolejną tubą polityczną. Od dziennikarzy osobiście oczekuje bezstronnych artykułów. @onyx - nie musisz przytaczać regułki bo wiem co to felieton - nie akceptuję jednak tego aby HU stało się polityczne.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 8 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~stefek 38 ponad rok temuocena: 100% 

   Przecież to jest felieton i wyraźnie jest to napisane w tytule. Nie ma nic złego w wyrażaniu swojego zdania, jeśli tylko wyraźnie podkreślimy że jest to subiektywna ocena. Dwie godziny wcześniej był przecież artykuł reporterski na ten temat. Problem jest kiedy dziennikarz udaje bezstronny artykuł, a potem pisze politycznie. Tutaj nikt niczego nie udaje.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • adamm 37 ponad rok temuocena: 50% 

   @stefek - zgadzam się z Twoją wypowiedzią że nikt tu niczego nie udaje ale jako czytelnik mam prawo mieć inne zdanie czy felieton był potrzebny czy nie. Uważam że pisząc ten felieton Pan Redaktor zaczyna przekraczać jednak cienką linię pomiędzy dziennikarstwem a polityką nic poza tym.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~stefek 36 ponad rok temuocena: 83% 

   Masz prawo a ja mam prawo się z tobą nie zgadzać :) Pan redaktor tak samo ostro pisał o innych, wystarczy przypomnieć jego felietony o Guziale lub o skoku NU na budżet partycypacyjny. Więc moim zdaniem raczej dowodzi tym że potrafi ostro zareagować na nadużycia polityków niż że sam w nią wchodzi. A przecież od tego są media żeby właśnie kontrolować polityków i wytykać nadużycia.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • adamm 35 ponad rok temuocena: 83% 

   Stefek - jasne. Każdy ma prawo do swojego zdania czego nie rozumieją inni użytkownicy tutaj piszący. Na tym proponuję zakończyć. Pozdrawiam

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Dolina Służewiecka 34 ponad rok temuocena: 70% 

   Robi się ciekawie. Nasza polityczna okręgówka sądzi, że na Ursynowie mieszkają sami idioci. Okazuje się, czytając komentarze, że nie tylko idioci. Nie tylko mieszkają tu hodowcy gołębi na parkingach, wykonawcy wiercący w ścianach wiertłami do metalu, kretyni z wraków, urządzający rajdy na KEN, kretyni jeżdżący motocyklami bez tłumików, kretyni z TIR-ów bez przepustek. Są też inteligentni ludzie, ta milcząca większość, pracująca uczciwie na codzienny chleb. Dlatego cenimy burmistrza Kempę a nawet redaktora Kińczyka.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 37 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nicki minaj 33 ponad rok temuocena: 42% 

   Czy tylko mi się zdaje, że postulat hamowania tego poszerzenia nawet nie padł, a jest tyle szumu o nic?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 35 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~basta 32 ponad rok temuocena: 31% 

   Darujcie sobie ten hate na Orła. Jedyny radny, który zauważa to, czego nie widzą inni i reaguje słusznie czy nie. Gdzie jest reszta opcji na Ursynowie? Czemu czas spędzają głównie na przepychankach w internecie?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 53 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Andrzej 31 ponad rok temuocena: 82% 

   To nie jest hejt, tylko uzasadniona krytyka. Ten pan radny literalnie robi wiochę z inteligenckiej dzielnicy.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 31 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~tragikomedia 30 ponad rok temuocena: 36% 

   Te wszystkie oszczerze komentarze tak sztuczne... :')

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 39 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Andrzej 29 ponad rok temuocena: 76% 

   Dokładnie. Hejt na Pana redaktora pewnie sami zainteresowani, bohaterowie tekstu produkują.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 28 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianka z Kabat 28 ponad rok temuocena: 35% 

   A my stoimy murem za panem Orłem. I będzie tak dopóty dopóki będzie bronił nas przed samowolką urzedników. Brawo!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 53 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jacek 27 ponad rok temuocena: 75% 

   Przypominam, że to projekt Urzędu Dzielnicy, więc gdzie był Orzeł kiedy dzielnica szykowała projekt?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 40 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jan 26 ponad rok temuocena: 43% 

   a to radny Orzeł projektuje ulice?! no śmieszne

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 12 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Andrzej 25 ponad rok temuocena: 83% 

   Nie sądzę, żeby radny Orzeł potrafił cokolwiek zaprojektować.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 33 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Obywatel Ursynowa 24 ponad rok temuocena: 38% 

   Widać, że Dominiaki i inne szkodniki piszą komentarze... Szkoda gadać, że chwytają się takich metod jak na grupie...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 30 49 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Andrzej 23 ponad rok temuocena: 83% 

   Mi również nie podoba się tak brutalny atak na Pana redaktora za napisane jak jest.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 30 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ola 22 ponad rok temuocena: 17% 

   Jakby pisał prawdę to ludzie by wiedzieli, że PIS już przejmuje władzę w dzielnicy poprzez cichy desant na spółdzielnie. Kradną i niszczą. Mieszkańcy są oszukiwani na każdym kroku.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 52 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Andrzej 21 ponad rok temuocena: 87% 

   Czyli Orzeł i Ciolko są z PiSu i jednocześnie są w koalicji z Platformą Obywatelską?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 27 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lotnisko w Białymstoku 20 ponad rok temuocena: 59% 

   Kamil Orzeł i Łukasz Ciołko z Projektu Ursynów oraz ta ich bardzo wąska grupka gimbusów żądnych kariery politycznej dali się poznać jako ludzie dla których liczy się jedynie manipulowanie mieszkańcami Ursynowa. Ursynów to dzielnica inteligencji niech wracają dzieci do Białegostoku oraz Lublina i tam niech manipulują mieszkańcami. Ursynów żegna manipulantów.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 51 36 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~warsaviak 19 ponad rok temuocena: 86% 

   W Białymstoku ani w Lublinie nie ma dróg więc nie ma czego oprotestowywać.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 24 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kocur 18 ponad rok temuocena: 59% 

   Dobry tekst, podpisuję się pod tym obiema rękami.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 46 32 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~abba 17 ponad rok temuocena: 60% 

   nie słuchać tych pieniaczy, przebudowa musi być, to było wiadome od lat. Nie mają prawa tego blokować !

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 44 29 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~stefek 16 ponad rok temuocena: 53% 

   pan Kińczyk jak zawsze nie boi się wyrażać swoich poglądów, nawet jeśli spłynie na niego hejt trolli, dlatego jestem fanem haloursynów

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 40 36 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nicki minaj 15 ponad rok temuocena: 24% 

   dziennikarz nie jest od wyrażania poglądów

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 10 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Andrzej 14 ponad rok temuocena: 87% 

   Pan Kińczyk jest redaktorem naczelnym opiniotwórczego portalu i jak każdy obywatel ma prawo do wyrażania swoich poglądów.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 27 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Obywatelka 13 ponad rok temuocena: 17% 

   A ja nie bo Pan Naczelny także rodem z Warszawy a tym bardziej z Ursynowa nie jest. Czysty biznes nic poza tym....

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 1 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~LUBLIN STOLICOM WARSZAWY 12 ponad rok temuocena: 61% 

   Projekt Ursynów potrafi jedynie być przeciw czemuś. Nie mają żadnego pomysłu na Ursynów. Potrafią jedynie protestować i to z reguły przeciw swoim własnym decyzjom lub ich braku mimo wpływu jaki mają w zarządzaniu dzielnicą. No ale przecież o wiele łatwiej chwalić się sukcesami innych i kreować konflikty żeby zbierać dane osobowe mieszkańców do kolejnych wyborów. Nie mają żadnej inicjatywy i nie potrafią zaprezentować żadnych pomysłów bo ich poprostu nie mają. Mają natomiast mieszkańców za debili. Zobaczymy już w najbliższych wyborach za kogo mają się sami mieszkańcy.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 51 32 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~-Mieszkaniec z Kabat 11 ponad rok temuocena: 65% 

   Mówiono o tym od dawna, że PU to granie na najbardziej negatywnych emocjach mieszkańców. Tu chcą zwężać, tam poszerzać. Zawsze ustawią się tak, aby zrobić awanturę i ugrać na emocjach kilka głosów. ZERO konstruktywnych propozycji tylko podpalanie. ZERO jakiegokolwiek dialogu z różnymi stronami konfliktów, ale to akurat zrozumiałe, bo sami tworzą te konflikty. Tak to się kończy jak głosuje się na pierwszego z listy. W 2004 roku to Pan Orzeł nie mieszkał jeszcze na Ursynowie, ani w Warszawie. Jego koleżka Ciołko również.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 50 27 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~komandos 10 ponad rok temuocena: 37% 

   największy paszkwil w historii ursynowskiego dziennikarstwa :-) poziom TVN-u...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 29 50 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Andrzej 9 ponad rok temuocena: 100% 

   Jazgot bohaterów felietonu Pana redaktora wręcz wyborny.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 33 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkaniec Osiedla Kabaty 8 ponad rok temuocena: 43% 

   A mnie się zdaje, że pan Orzeł po prostu zaprosił nas do dialogu. Jeszcze nie padła żadna teza i nie było tego spotkania!!! Skąd są wyssane te dyrdymały?!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 30 40 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Andrzej 7 ponad rok temuocena: 89% 

   To nie są dyrdymały, a ten pan nie jest żadnym panem.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 24 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nick 6 ponad rok temuocena: 48% 

   jak dla mnie pan Kińczyk przestał w tej chwili być dziennikarzem

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 57 61 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Misiewicze są na Ursynowie 5 ponad rok temuocena: 60% 

   Dlaczego? Bo dostrzegł wkońcu to co wstydzili się powiedzieć wszyscy inni dookoła? I tak przesadził z tymi wartościowymi ludźmi w PU bo jest tam ich jedynie jedna dziewczyna z BWM, którą niestety Orzeł zmanipulował używając tylko i wyłącznie do zbicia kapitału PUlitycznego. Bez niej nie mieliby nawet jednej prawdziwej społecznej akcji. A dzięki tej jedynej akcji mogą politycy udawać społeczników. Żenada

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 44 29 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Orła Cień 4 ponad rok temuocena: 59% 

   prawda w oczy kole?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 36 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • jacek00 3 ponad rok temuocena: 57% 

   Bo napisał prawdę i nazwał sprawy po imieniu?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 43 32 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kabatka 2 ponad rok temuocena: 71% 

   W sprawie rosoła prawda jest taka, że nikt nie zapytał nas o zdanie!!!! Ich spotkanie to dla nas jedyna szansa zadecydować o najbliższej NAM okolicy!!!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 37 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Andrzej 1 ponad rok temuocena: 75% 

   Każdy ma swoje Westerplatte! Nawet Pan Kińczyk. Czapki z głów Panie redaktorze za ten felieton.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 18 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1322 sekundy
  REKLAMAA2-ORTODONCJA-od-01-03-2018-do-30-04-2018